Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Egy kis segítséget?

Csajok! Egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Benéztem a Deichmann-ba nagyon megtetszettek a cipők nem is egy. A segítségeteket kérném hogy melyiket válasszam.


A balerinák közül ezek:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


Köröm cipők közül:

1. [link]


2. [link]


A körömcipőt mikor tudnám hordani most tavasszal is vagy csak ősszel? Amúgy balerinám van csak masnis/elegánsabb változatban és nem sportosban. Egyáltalán jól néznek ki?


2014. ápr. 23. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a balerinak bocs de nekem nem tetszenek de nem is nekem kell tetszedjen hanem neked :)


2. [link]

ez vagany :)

de azt a szint valazd amekhez vannak kiegeszitoid :)

2014. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

balerina:


3. [link]

2014. ápr. 23. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a körömcipők őszre valók inkább, nem tavasziasak egyáltalán. Amúgy jól néznek ki, de nem sokmindenhez tudod felvenni, bár nemtudom miket hordasz. Egy szűk farmerrel jól mutatnak nagyon, de mondjuk egy bővebb szárú gatyával vagy szoknyával már nagyon tré.

A balerinacipő egyáltalán nem az én stílusom, ezek főleg nem, de máson el tudnom képzelni, de szerintem az első néz ki legjobban.

2014. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 3.balerina a legjobb
2014. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem balerina: 3

köröm cipő: 1

2014. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem tetszenek

a körömcipő, pedig most ciki lenne, azt hagyd meg őszre

2014. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát igen a körömcipő őszi, a balerinák azért fogtak meg mert hogy olyan "szaladósak" és nem csilli-villi.

Linkelnétek 1-2-őt amit most is feltudnék venni, vagy divatos.

2014. ápr. 23. 13:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm....
2014. ápr. 23. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
A bézs magassarkú elég jól néz ki, de nekem túl magas. A balerina meg túl lapos :). Egy kb 3-5 centis sarokkal még simán lehet szaladni a busz után is (már ha nem lépsz ki belőle), kényelmes, csinos. Valami egyszerű éktalpú például.
2014. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!