Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strand: milyenek ezek a...

Strand: milyenek ezek a darabok? Hogy mutatok bennük?

Figyelt kérdés

Ha jó, miért? Ha nem, miért? Melyik jobb?


(Tezenisből/gyártó: Calzedonia)


Kort is írjatok, köszi!


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]



2015. jún. 15. 18:49
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek az eddigi válaszokat. Azért van egy olyan sejtésem, hogy ha egy epilált, kigyúrt vízilabdázó, úszó vagy testépítő lennék, valahogy nem lenne ennyi baj a fürdőgatya fazonjával ;)
2015. jún. 16. 08:14
 12/41 Nuvolyna ***** válasza:
100%
de, akkor is baj lenne...plusz lehet, hogy a retro jön vissza, de azért tangát se jó látni a strandon és hát, hogy is fogalmazzam meg...a kutyusokat is el kéne hagyni :-D
2015. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Ha már divatrovat: ismét trendi szőr, pláne férfiakon. Csak hozzánk minden késve jön el. A férfitest-borotválás a kétezres évek (meg a mostani valóságsóhősök) divatja. Úgyhogy néha rövidre gépelem a kutyát, és kész. ;)
2015. jún. 16. 08:36
 14/41 A kérdező kommentje:

Na tessék, kíváncsi vagyok, ez egy régi szárasom, vajon ez mennyivel jobb. Sztem ez szrabb.


[link]

[link]

2015. jún. 16. 11:49
 15/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak bántani, de neked vagy ízlésed nincs, vagy önkritikád, vagy egyszerűen csak trollkodsz és röhögsz a kiváltott hatáson. Takard már el rendesen a p_öcsödet, ha strandra mész.
2015. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Esetleg vágjam le, nem?


Te is levágod a melled? Vagy leszorítod sportmelltartóval, ha strandra mész? Alulra meg sortot húzol?


Te is tuti a havajmintás, bokát verdeső bícsgatyán szocializálódtál, neked az a férfias.

2015. jún. 16. 14:54
 17/41 anonim ***** válasza:
74%

14

Hát ez kb 50x jobb mint az első kettő fecskéd, de én még ezt sem venném fel szerintem

2015. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Ez a száras jobb egy fokkal. Egyébként nekem a vízilabdázók gatyája sem tetszik, a testépítőké meg végképp nem.
2015. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
29%

Nesze, ilyet vegyél:

[link]

2015. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem egész jók, és jól is mutatsz bennük. Ha a strandon ilyenben látlak, akkor vagy elmegyek melletted, vagy meg is nézlek magamnak közelebbről (csak félszemmel és közben nyilván semmire nem gondolok, mert azér' úrinő vagyok ugyebár), szituációtól függ, de az egészen biztos, hogy nem kezdek el rád mutogatni és sikítva röhögni.

Viszont, ami szerintem a legtöbb válaszolónak itt furcsa, az a több szemszögből a képünkbe nyomott, rakás kép. Nem kell ezt ennyire szigorúan venni, ha neked tetszik, és jól érzed magad benne, egészen nyugodtan felveheted a strandra.


22/L

2015. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!