Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strand: milyenek ezek a...

Strand: milyenek ezek a darabok? Hogy mutatok bennük?

Figyelt kérdés

Ha jó, miért? Ha nem, miért? Melyik jobb?


(Tezenisből/gyártó: Calzedonia)


Kort is írjatok, köszi!


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]



2015. jún. 15. 18:49
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

#19-20


1. tök = here - hol látod te a herémet?

2. Milyen fitymáról beszélsz? Esetleg a makkom üthet át. Anatómia: 1-es, leülhetsz.

3. Férfiembernek alsóban, fürdőgatyában látszik, hogy férfi, még egyszer írom, nem fogom se levágni, se bzisan felfele nyalni, se beszigszalagozni a fenekem vágatába, mert te a divatfotókon ahhoz szoktál hozzá, hogy a pasiknak el van tüntetve a csomagja.

4. Igenis átüt a lányoknak is nagyon sokszor, simán ki lehet venni.

5. Ilyen amerikai förmedvényeket nem hordok. Az 1900-as évek elején volt ennyi textil a fürdőző, harcsabajszú urakon. Ennyi erővel utcai ruhában is vízbe mehetnék. A sok hülye még pamutalsót is vesz ilyen alá, szánalom.

2015. jún. 18. 18:43
 22/41 anonim válasza:
Valami boxer formájú fürdőgatyát pls!!
2015. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
70%

Húúúhaaa:DDD

Hát, azt meg kell hagyni, hogy elég jó a segged. :"DD

Szerintem az első jobban áll, de talán tényleg jobban járnál egy kicsit hosszabb fazonnal.:)

2015. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
81%
Nincsen rossz tested,viszont túlzás ez a fürdőnadrág, szerintem. Legalább lenne esetleg fekete,ezek elég feltűnő színek. Uszodában még oké, mert ott a legtöbbet a vízben van az ember, de azért strandon, ahol mászkálsz össze-vissza, satöbb, nagyon feltűnő.
2015. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%
A piros homokos. A másik OK.
2015. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Szerintem meg túl sokat foglakozol a divattal, az pedig cseppet sem érdekel hogy jól áll rajtad vagy sem, a lényeg hogy trendi darab legyen és a legnépszerűbb pláza üzletben kapni.

A válaszolok többsége a bermudat javasolta, te meg csak azt szajkózod, hogy az a múlt századba volt divat, de eszedbe sem jutna kipróbálni, hogy esetleg jól is állhatna. A második linkedben a hosszú szárú nagyon gaz, akkor mar a fecske, de sztem attól meg jobb lenne egy ilyen:

[link]

2015. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Te el vagy tájolódva, ne haragudj.


Trendi az továbbra is az atomgatya, amit te is belinkeltél, 500-ból 490 pasi ezeket a rövidgatya borzalmakat hordja, tehát akkor az a trend, hiszen a trend az, ami tömeges. Ilyen fazont meg csak elvétve látni. Én azt írtam, hogy ismét kezd visszajönni a divatba, különben miért árulják Tezenisben, Calzedoniában, ami nem az a kimondott nagypapaüzlet egyik sem.


És továbbra is azt mondom: nem normális, aki strandon jól érzi magát ennyi (vizes) textilben. Te szívesen fürödnél, napoznál ekkora gatyában? Biztosan nem. Miért hordasz fürdőbugyit? Hogy minél kevesebb ruhát kelljen elviselned, minél nagyobb bőrfelületedet érje víz, napfény. Miért kell a hülye amerikaiak miatt ráerőltetnetek nektek, nőknek a férfiakra az atomgatyát a strandon immár 20 éve? 95-ben még néhány kivételtől eltekintve minden férfi úszóban strandolt Európában.

2015. júl. 13. 23:58
 28/41 anonim válasza:
50%
Ez sosem jön vissza a divatba. Apám hord ilyet 50 évesen. Te hány éves vagy? MIért zavar az, ha sodródsz az árral? Basszus, ha ilyenben szembe jösz velem a strandon nagyon valószínű, hogy elnézek a másik irányba, mert minden látszik, aminek nem kéne...Ez a másik nemnek nagyon zavaró, kivéve annak, aki csak erre hajt, na hagyjuk. Tényleg vegyél valami mást. Mondjuk a boxer-fajta sokkal jobb lenne! És biztos hogy jobban is állna.
2015. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
És 20 éve még miért nem volt zavaró? Mert teljesen megszokott és általános volt. Most meg a sihedergatya az. Nem láttok tovább a belétek ivódott reflexeknél. A szörfgatyán nőttetek fel, azt látjátok elvárásnak, normálisnak ti, akik eleve elutasítjátok az úszót. Pedig emlékszem, amikor még az úszó volt minden fiún, srácon és férfin, kinézték, aki rövidgatyában strandolt, mert az a romáknak volt szokása, adidas sortban medencébe menni.
2015. júl. 14. 16:52
 30/41 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj, véleményeket kérdeztél, és kaptál. Szerintem jó tested van, de ettől függetlenül nem tetszenek ezek a gatyák, mert túl sokat mutatnak, és nagyon feltűnőek. Hiába szajkózod, hogy divat, és hogy te nem fogod eltakarni a farkad. Jogod van hozzá. A többi embernek meg ahhoz van joga, hogy negatív véleménnyel legyen erről. Hordd ezeket, de láthatod, hogy az embereknek nagyon nem jön be. Ezt fogadd el, vagy ha nem megy, akkor vegyél normális fürdőgatyát.
2015. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!