Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strand: milyenek ezek a...

Strand: milyenek ezek a darabok? Hogy mutatok bennük?

Figyelt kérdés

Ha jó, miért? Ha nem, miért? Melyik jobb?


(Tezenisből/gyártó: Calzedonia)


Kort is írjatok, köszi!


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]



2015. jún. 15. 18:49
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is sokat mutatnak, de ezt már előttem is elmondták.

Nekem az első jobban tetszik, a másodiknak nem tetszik a színe. Szerintem igenis vissza fognak jönni az ilyesmik divatba. (Sőt, az olasz tengerpartokon csak ilyen fazonú, piros / sötétkék, a szélén fehér csíkos gatyákban mászkálnak a legmenőbb fiúk is.)

2015. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
42%

Számomra kimondottan taszító, én is tuti elnéznék más irányba, ha egy srác ilyenben lófrálna a strandon.

De nem értem, minek kérsz véleményeket, ha aztán mindegyikkel csak vitatkozol? Akkor hordj ilyet, aztán viseld a következményeit.

2015. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Hát, tök érdekes, hogy a horvát tengerparton senki sem nézett más irányba, sőt. 14-60-ig mindenki scannelt ezerrel.
2015. júl. 25. 15:21
 34/41 anonim ***** válasza:
70%

Jó,a második oldal olvasgatásánál egyszerűen ráuntam.

A 75+-os bácsikon TÉNY,hogy gusztustalan a fecske.DE egy fiatal pasin szerintem nagyon is dögös,divat ide vagy oda.

(A képeken nem tetszik,hogy behúzod a hasad,kinyomod a feneked,mivel a strandon nem így mész,nyílván,szóval felvállalhatod,akkor sem mondtam volna hogy gusztustalan vagy :D )

Összességében szerintem jó,de mindenképp a pirosat válaszd,a másiknak nagyon ronda a színe.:)

17L

2015. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ja,most látom,elkéstem:D Mindegy:D
2015. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

a nagy futylt nem kell takargatni, rosszabb lenne ha kicsi lenne es azt mutogatna... 😊 szerintem vidd el mind 2 ot strandra a pirosat hordd amig le nem barnulsz, a vilagos zoldet meg ha mar szep szined van. en nem erzem ugy hogy barmikor is kellett volna a tortenelem soran a ferfiaknak takargatni magukat, erdekes a david szobor micsodajara senki nem huz furdonadragot. 😂 azok a nok meg akik rosszul vannak egy faxtol, ajanlott nem odapislakolni

18L

2015. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

34


Nem húzom be a hasam, csak magastartásban van a kezem, hogy ne legyen útban. :) Meg azért van olyan hülye testtartásom némelyiken, mert önkioldóztam, és próbáltam nézni a kijelzőn, hogy jól vagyok-e a képben, vagy kilógok. Azért tűnik fenékkinyomásnak is, mert visszafordultam hátra. De köszi amúgy a hsz-t.

2015. aug. 4. 10:57
 38/41 anonim ***** válasza:
34-es vagyok,oké,oké,megértettem,szépen kimagyaráztad,na :D de azért nem csak dicséret jár,valamibe bele kellett kötnöm :DD ;)
2015. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi baj nincs vele. a piros jobban tetszik.
2015. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
100%

A piros bejövős, a másodiknak olyan kopottas színe van. :D ha csajozás/rövidebb távú kapcsolat kialakítása a cél akkor nem baj hogy sokat mutat. :P

N/23

2015. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!