Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 600. 000 Ft-ért milyen órát...

600. 000 Ft-ért milyen órát vegyek? 30/F

Figyelt kérdés

Mi az, ami ár-érték arányban legjobban megéri és jól néz ki és presztízse is van?

Ti ennyiért milyen órát vennétek?



2015. szept. 8. 20:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg mókás kérdés. De segítek neked, mert türelmes vagyok: az ilyen árkategóriában értelmezhetetlen az ár/érték arány. Egy 40 ezres Orient is hozza azt a színvonalat. Aki meg az órák "presztizsét" hajkurássza, az szimplán elvakult.
2015. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Menórát.
2015. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

9: Milyen táskát akartam én 600e-ért?

Nem tudom miről beszélsz.

2015. szept. 9. 06:32
 14/37 A kérdező kommentje:
11: Ja, végülis egy Suzuki swift is elvisz A-ból B-be, meg egy 7-es BMW is.
2015. szept. 9. 06:33
 15/37 A kérdező kommentje:

10: Nézd, van elképzelésem, de kiváncsi vagyok más véleményére is. És miért itt kérdezem meg?

Mert azokban a körökben ahol mozgok, kicsit hülyén venné ki magát, ha odaállítanék egy ilyen kérdéssel.

2015. szept. 9. 06:34
 16/37 Nuvolyna ***** válasza:
ha tényleg azokban a körökben mozognál, nem lenne kérdés, mert pontosan tudnád. aki ért az órákhoz egy kicsit is, ilyet nem kérdez.
2015. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Azt hiszel, amit akarsz, legkevésbé sem érdekelsz.

Biztos azért kérdezgetek itt, mert nincs jobb dolgom. Legyen így.

2015. szept. 9. 09:06
 18/37 A kérdező kommentje:

Ja, még annyi, hogy közeli ismerősöm egy milliárdos (benne van a top 50-be), ő például nem is hord órát.

Na most akkor mi van??


Úgy látom egyeseknek nagyon fáj az irigység.

2015. szept. 9. 09:08
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tipikus irigy hozzászólások. Én nem ismerek milliárdosokat top50-ben, de olyant igen akinek simán van 50-100 millió autóra. De itt megmondják hogy őket nem is érdekli, meg majd a titkárnö megoldja. Meg nem is ismeri az oldat, meg hasonlók.


Ezek olyan sztereotípiák, amit a sok barátokközt-nézö elképzel.

2015. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kérdés, hogy "Milyen táskát vegyek 600ezerért?" Elég fura, hogy ugyanaz a kérdés majdnem, ugyanazzal az összeggel... Mindegy!


600ezer pont az az összeg, amiből én nem vennék órát. Még tennék hozzá, és vagy egy Omega, vagy továbbmegyek, egy Rolex. (Nekem Omegám van, most gondolkozom egy Rolexen is.)


Ha nincs több rávalód, akkor 400-500 között vannak szép

Doxa-k!


De valahogy nekem még mindig sántít a kérdésed. Fogod a pénzedet, végigmész az Andrássy úton, benézel a Váci utcába, van jó pár órás üzlet. Ahogy a másik (táskás) kérdésnél is leírtam, sosem kérdezem meg itt, hogy milyen táskát vagy cipőt vagy bármi mást vegyek. Főleg, hogy a válaszolók 90%-a nem is ismeri ezt a kategóriát, no meg azért van saját ízlésem, tudom, hogy mi az amit szeretnék. Határozott nő vagyok, határozott döntésekkel. Ha nem így lenne, akkor nem is lenne pénzem ilyen dolgokra!

2015. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!