Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 600. 000 Ft-ért milyen órát...

600. 000 Ft-ért milyen órát vegyek? 30/F

Figyelt kérdés

Mi az, ami ár-érték arányban legjobban megéri és jól néz ki és presztízse is van?

Ti ennyiért milyen órát vennétek?



2015. szept. 8. 20:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
69%
Bakker itt mindenki milliomos, csak én vagyok egy szerencsétlen csóró? :(
2015. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Persze, te döntöd el milyet akarsz! Csak mivel kérdést tettél fel, és tudok rá érdemi választ adni, ezért javasoltam, hogy ne ennyiért vegyél. Mivel így alsóbb kategóriás márkákból tudsz válogatni. Ha teszel hozzá még, akkor jobbat vehetsz. De nem értem miért kérdezel, ha a válaszra így reagálsz!
2015. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudtál érdemi választ adni, mivel egy konkrét típust sem ajánlottál, csak benyögted, hogy omega meg rolex. Meg elkezdted fikázni aaazt az összeget, amit erre szánom.

Hát köszönöm, ezzel aztán nagyon ki vagyok segítve.

Tudod mit? Szerintem hanyagoljuk egymást.

2015. szept. 10. 12:23
 34/37 anonim ***** válasza:

Igen, Omega...

Írjak típust? Seamaster! Megbízható, minőségi óramárkát "nyögtem be", azt hittem azon belül képes vagy kiválasztani a neked tetszőt! De tévedtem! :D Mint írtam, egy márkán belül nem lehet ajanlani típust, mivel nem tudom a stílusodat!

Nem "fikáztam" az összeget, azt írtam, hogy ez pont vízválasztó az órák terén, ha hozzápótolnál jobbat vehetnél.

Hanyagoljuk bizony, mert neked semmi sem jó! Remélem azóta utánaolvastál vagy bementél pár üzletbe! Sok sikert!

2015. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Mindegy, ennyiből lehet veszek vagy csináltatok inkább egy nagyon szép, ütős arany karláncot, az jobban is mutat, mint egy olyan óra, amiről az emberek 99%-ának fogalma sincs hogy 600e vagy 6 millió, meg befektetésnek is jobb.
2015. szept. 14. 12:49
 36/37 anonim ***** válasza:
Ja, pont ez a baj. Vitorlázásnál tapasztaltam, hogy nekem mint vitorlázónak egy 31 lábas hajó már igencsak szép, 40-50es meg fényűzés a balatonon. Aki meg nem vitorlázik, annak meg mindegy hogy 18 lábas 600 ezerért vagy 31 lábas 7 millióért, nekik egyre megy.
2015. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Jó nagy kamu a kérdés. Nem azért kamu, mert ne lenne olyan ember aki ennyiért vesz órát, hanem mert egy kötekedő balhere a kérdező.

Viszont ha nem kamu;

Te szerencsétlen. Legalább annyit mondj már, hogy bőr vagy fém szíjas legyen. Milyen ruházat mellé kellene? Enélkül semmit nem lehet ajánlani.

2015. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!