Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lakótársam cuccai miatt...

A lakótársam cuccai miatt bűzlenek a ruháim! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Srác az illető, és hát rendszeresen sportol. Baromi penetráns testszaga van, sokszor öklendezek már tőle.


A kimosott, kiteregetett ruháknak is olyan szaga van, hogy ha a kettőnk mosása egy légtérben van kiteregetve, akkor a száraz ruháimon is érződik.


Már volt, hogy felajánlottam neki, hogy dobjuk össze a mosást, de neki az nem volt jó.

Azt mondja, hogy nem-bio mosószerrel kell mosnia mindent, mer érzékeny a bőre. Na most az meg az illusztrált példából láthatóan lófäszt se ér.


Próbáltam már mindet, jobb öblítőt, sőt füstölőt is gyújtottam, de arra meg azt mondta, hogy lécci oltsam el, mert nem akarja hogy attól bűzölögjenek a cuccai (sic!). Erre no comment, de kifogytam az ötletekből.


Komolyan, emberekkel dolgozom, ráadásul vendéglátásban, nem lehet ilyen szagom. Parfümben fürdök lassan hogy ne érződjön, de sokszor rosszul leszek a szagától, még az illatfelhőn át is.


Mi az istent csináljak?!?! Költözzek el?

Mondjam meg neki hogy rohadtul penetráns? Sztem ezt ő is tudja, és nem akarok geczi lenni. Már nagyon frusztrál a dolog.



2016. jan. 31. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
De neki már mondtad hogy ez a gondod? Mert nyilván magán nem érzi úgy... és nem gondolatolvasó hogy tudja mi bajod.
2016. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kibäszott büdös, tutifix, hogy érzi ő is. Olyan nincs hogy ennyire ne legyen orra.


Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, de ugyanakkor kéne tennem valamit.

2016. jan. 31. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos hogy érzi. A saját szagot vagy a saját lakás szagát az ember megszokja. Magyarul nem tudom hogy hívják a jelenséget, angolul olfactory fatigue és komoly irodalma van.
2016. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek talán el kéne mondani neki, hogy kellemetlen izzadságszaga van, amit nehezen viselhető el. Elmondhatod azt is, hogy a ruhái is büdösek.

Hidd el az ember a saját szagát nem érzi.

Én alapból tiszta vagyok, de volt rá példa, hogy munka után a nejem szólt, hogy kellemetlen szagom van, zuhanyozzak le. Én nem éreztem semmit, de örültem, hogy szólt.

2016. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tehet róla, már ha szokott fürdeni:D
2016. febr. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek...


Amúgy bio mosószerből is van hatékonyabb, talán ki kéne próbálni.


Szóval mondd el neki NORMÁLISAN, mi a probléma, és menjetek el esetleg együtt egy Rossmannba vagy DM-be, keressetek alkalmas mosószert.

2016. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!