Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régen télen hogy bírtak a nők...

Régen télen hogy bírtak a nők nylonharisnyában és kb térdig érő szoknyában az utcán lenni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 09:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanúgy ahogy ma. Befagyott pval.
2016. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Régen? Manapság is járnak így, elég rossz lehet, de ha bírják a hideget, az ő dolguk.
2016. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
21%

A harisnya melegebb mint nemely nadrag! Ugy!

Ezt nem egy notol hallottam itt...

2016. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Na de nem a nejlonharisnya..

Hanem a vastag téli, az tényleg melegebb mint a nadrág.

Amúgy a kérdésre válaszolva én sem tudom, én nagyon fázós vagyok, és veszélyes is lenne, mert könnyen fel lehet fázni.

2016. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
0%

4!

Nejlon harisnyat mondtak, amit en is kiprobaltam es igazuk volt!!

2016. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 ~OnLány~ ***** válasza:
90%

5. Na ne mond :D Ezt senki sem veszi be..

Átlátszó,alig tapintható és hajszálvékony.


Igen,a téli rendes harisnyák persze,hogy melegek,jobban tapad a lábhoz is.


Kérdező: Ilyen eddig is volt,meg lesz is. Ők nem fáznak,a vérükben van.

Szerintem mindennek meg van a maga ideje,de akkor elvégre talán az is divatban lesz,hogy nyárra kötött sapit és kabátot fogunk felvenni..rövidnadrághoz. :D Sose tudni.

2016. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
A vékony nylon max. nyáron túl meleg, mivel jól bepállik, nem tud szellőzni, de egyébként nem. Télen semmi egy nadrághoz képest, míg a vastag harisnyák (90+ den) igen.
2016. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
0%

7!

Rosszul tudod! Nem pallik be mert a nejlon nem szivja nedvesseget mint a sokak altal kozkedvelt pamut,amibe ha beleizzadsz akkor az tartja is rendesen a nedvesseget!

A sport ruhazat sem pamutbol van pont ezert!

6! Te nem tudom miert fazol benne lehet rosz a verkeringesed! Az lehet hogy hajszal vekony az anyag de suru a szoves! Es ez a lenyeg!

2016. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
91%
8-as, te drága! Hány iskolai ünnepséget álltál végig nyári napsütésben a kötelező nylon harisnyádban? Hímneműként gyanítom egyet sem, így jobb ha nem nyilvánítasz véleményt arról, hogy mi pállik be és hogy.
2016. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%

Nejlonharisnyából többféle van, a DEN mondja meg hogy mennyire sűrű. Amit általában nejlonharisnyának hívnak az egyáltalán nem sűrű, télen kb mintha semmi nem lenne rajtad (15 DEN kb). Télre lehet kapni 150 DEN-es és még vastagabb harisnyákat.


DE! Régen nem létezett harisnyanadrág, harisnyatartót hordtak. Hozzá hosszú kombinét, bundabugyit. A szoknya térd alá ért, nem térdig. Vidéken csizmát hordtak (bár feltételezem hogy nem nejlonharisnyával :) ).

2016. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!