Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régen télen hogy bírtak a nők...

Régen télen hogy bírtak a nők nylonharisnyában és kb térdig érő szoknyában az utcán lenni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 09:29
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Igen mert engem is tamadnak nem csak a fiuk de a nok is!

Es te miert nem irod oda a velemenyed hogy ferfi cipo!

Miert itt erosited az en teoriamat?

2016. febr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
2016. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Nevetséges vagy :D Miért kéne minden kérdéshez hozzászólnom?

De látom nem tudsz magyarul, szomorú. A lénye az eddigieknek...Minden jó érzésű férfi hülyét kapna a harisnyától, érdekes nekik nem szivfájdalmuk. Ezért ne rám legyél mérges mert nem vagyok férfi, nem én megyek ugymond ellened hanem minden más férfitársad akinek megfelel a férfias viselet.

Kettő, ide is csak azért reagáltam mert feltünt hogy más kérdésnél is megállás nélkül ekézed a női nemet mert szélesebb skáláról választhatnak úgy általában mint egy férfi....és igen ide is hozzáteszem hogy ez más férfiakat fura mód nem izgat csak téged...

Ha ennyire nem megy a szövegértés és a saját anyanyelved hogy mindezeket felfogd, akkor sajnálom, talán tanulgass ahelyett hogy itt vesztegeted az időd, gondolom lehetsz vagy 16 éves...

Amúgy feltűnt hogy az érveimre valami semmitmondó hülyeséget írsz le? :D még az értelmes vitázás sem megy neked.

2016. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek, ne veszekedjetek a kérdésem alatt, inkább privátban.
2016. febr. 26. 18:56
 45/47 anonim ***** válasza:

Igen!

A sok ferfi aki mas ferfiakat cseszeget mert nem azt visel amit elvarnak toluk!

De a kislanyoknak mimdent lehet megtorlas nelkul!

Ezt meg te nem erted...

Es nem csak neked szol!

2016. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Es minden joerzesu ferfi hulyet kapna a harisnyatol?

Eleg buta mondat toled!

Inkabb megfagynak mintsem fololtoznek csak hogy ferfiak maradhasanak!

Gratulalok ez aztan jo hozzaallas...

2016. febr. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Tegnap úgy voltam és plusz 10 fok volt, nem olyan nagyon hideg, de nem igazán volt problémám. Mondjuk mínusz fokban nem hiszem, hogy kipróbálnám.
2016. okt. 22. 23:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!