Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régen télen hogy bírtak a nők...

Régen télen hogy bírtak a nők nylonharisnyában és kb térdig érő szoknyában az utcán lenni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 09:29
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
0%

De telen sporthoz felveszem!

Es kivancsisagbol nyaron is vettem fel amit az igazolt,hogy itt mondtak telre nem jo mert nem melegit!

Akkor mar nyarra se jo??

2016. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
0%

9!

Tudod google!

1994 ota gyartanak ferfi nejlon harisnyat,tehat a himnem nem kizaro ok,hogy viseljek a fiuk!

Eshonnan veszed,hogy fiu vagyok??

2016. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Én vastag harisnyában és szoknyában voltam novemberben (mínusz fok se volt!), és fázott a lábam.


Térd alá ér a szoknya + csizma? A hideg a szoknya alá be tud menni, főleg ha szél fúj.

2016. febr. 21. 16:44
 14/47 anonim ***** válasza:
0%

Viszont ha eppen ezert vesznek fel a fiuk skinny farmert mert az ala nem megy be a hideg,akkor azt is lefikazzak egy paran!

Ezen az oldalon semmi sem jo....

2016. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
13-ra: alsószoknya, kombiné, hosszú kabát. Bundabéléses csizma, hosszú, vastag gyapjú vagy teveszőr kabát, bunda. Ha szűkebb fazonú a kabát, akkor összetartja a szoknyát is. De biztos volt amikor fáztak.
2016. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Én átbulizok egy éjszakát szoknyában, testszinű, nem hihetetlen vékony, de nem is vastag harisnyában bármikor.

Egész télen vékony nadrágot hordok és kabátot, pulóvert csak ősszel, mikor nem kell a kabát.

Míg én elvagyok egy póló, kabátban, a barátnőm már a bundabugyiját szedi elő. Ő fázós, én meg egyáltalán nem.

2016. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Vastag 150 denes harisnyával simán ki lehet bírni -10 -15 fokba is. Én rendszeresen hordok szoknyát sőt mindig szinte. Én tavaly amikor -20 fok is volt szoknyába és 150 denes harisnyába sétáltam térdig érő csizmába persze és megfelelő aláöltözettel


Meg ma vannak a leggingsek főleg a thermo ami vékony de belül bélelt és iszonyat jól melegít, jobban mint a nadrágok hosszítot felsővel vagy egybe ruhával simán elmászkáltam amikor -10 fokok voltak.


Meg amikor még iskolás voltam és ünneplőbe kellett menni akkor még nem voltam szoknya mániás, de akkor szoknyába mentem és simán kibírtam egy 100 denes vastagabb harisnyába mert szigetelt, igaz szeles időbe picit fázott a lábam.

2016. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
0%

Na harisnya ellenzok!

A ket utolso megirta a frankot!

Varom a reakciotokat....

2016. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 ~OnLány~ ***** válasza:

Utolsó: Erre nincs mit reagálni,talán tényleg emberfüggő.

Nekem mindig hidegek a végtagjaim,akkor biztosan azért fázom mindig annyira.

Ilyen kis nylonharisnyában és szoknyában én is buliztam már,az más,bent meleg van. De kint a hidegben jégcsapok lógnának a lábaimon,az tuti. :D

2016. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
0%

Ugye!

Erre mar te sem tudsz mit felhozni!

Eleg lett volna az okoskodas helyett ennyit irni...

2016. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!