Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régen télen hogy bírtak a nők...

Régen télen hogy bírtak a nők nylonharisnyában és kb térdig érő szoknyában az utcán lenni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 09:29
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
12: szerintem ez nem érv, gyártanak elég sok dolgot amit tök gáz utcára / láthatóan felvenni (férfi magassarkú, jockstrap, éksarkú edzőcipő, babydoll).
2016. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
0%
Kifelejtetted a ferfi acelbetetes bakancsot kislanyokon, az Al Capone kalapot lanyokon nyaron es a pulota vagy police napszemcsit is....
2016. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
90%
32%-os: te egy seggel próbálsz két lovat megülni. Érvelhetsz azzal, hogy a nők is hordanak férfias ruhákat amellett, hogy a férfiak is hordhassanak nőiest; de akkor ezt ne kérd számon a nőkön! Mellesleg a nők kiharcolták hogy azt hordhassanak amit akarnak, rájuk is ujjal mutogattak amikor először viseltek nadrágot, hát most rajtatok a sor (bár őszintén szólva én nem látok tömeges igényt a harisnyaviselésre - az aláöltözet az más, és azt nem is teszik szóvá).
2016. febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
0%

En vallalom hordok harisnyat es leggingset sportolashoz es leszharom masok velemenyet !

Az meg nem erdekel ha valaki gyava es nem alk be mogem!

Az meg szamomra erthetetlen hogy a harisnya nem melegit mert akkor most miert hordja sok no szoknyaval!

Megjegyzem a harisnya ferfi ruhadarab csak mint sokminden mast lenyultak tolunk...

2016. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
32%-os akkor hordj harisnyát szoknyával :D :D ki tart vissza? Marha férfias vagy egy oldalon sírni azért hogy férfiak közt nem szokás harisnyát hordani? Meg hogy a nők elszedték ezt a jogot tőletek. Brühüüü... Jó érzésű férfi kiröhögne azt mondanád neki hogy vegye fel. (nem aláöltzésnél hanem rendesen utcára). Vajon miért??
2016. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%

Olvastad mit irt a 79%-os??

A nok is elkezdtek valamikor ferfi ruhat hordani es ezt felvallaltak!

Mert gondolom akkor is eltek olyanok (na de minek) mint amilyen te is vagy utcso!

En is veszem a batorsagot ugy mint ok anno!

2016. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
0%
Az elejen szokatlan de majd megszokjak a frocsogosok ugy mint a noket nadragban...
2016. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Azért ne hasonlítsunk már össze mindent mindennel. Vannak uniszex ruhadarabok, ez a mai világban nem egy nagy dolog. Gondolok itt sportosabb dolgokra, amit mindkét nem felvesz. DE az sem pont ugyanaz. Mert pl farmer és farmer között is van különbség. Ha megnézed teljesen más a szabása egy női nadrágnak, máshol feszül stb mint egy férfi...tehát nem totál férfi nadrágot hordanak a nők sem. Egy harisnyát szoknyával ne soroljál már kérlek ide...

Vannak női ruhadarabok és férfi ruhadarabok. Ez meg nem elitélés, de normális érzetű férfi igen is hülyét kapna ha cuki harisnyában kellene feszitenie, és sértené az önérzetét meg a féfiasságát. Ez van ezért nem engem kell elitálned meg lenézned :) De ez a tipikus mindenki hülye csak én megyek jó irányba az autópályán, mindenki ellentétesen.

Te voltál az a hülye is aki azon akadt fel mert egy csaj leirta hogy boxerben alszik ugye? Ahhoz is neked mi közöd hogy miben alszik amit nem lát senki més csak ő meg a párja?? Te meg szerezz be egy ciku rózsaszin tüllszoknyácskát és aludj abban, hogy csak azért is megmondd :)) nevetséges vagy. De igen tudom a mai férfiak 99,99%-a a debil amúgy nem is te...

2016. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Bocsanat!

Felreertettel!

En bem szoknyahoz gondoltam a harisnyat, hanem nadrag ala telen hideg miatt!

En ugy hordom!

Ha valaki tovabb megy es halasz nacihoz veszi fel szive joga mert mint emlitettem gyartanak ferfi nejlon harisnyat meg ha ezt sok buta tudatlan nem is tud es a butasaganak koszonhetoen itelkezik!

Egy ruhadarabot nem az anyaga hatarozza meg hogy melyik nem viselheti!

Ha valakinek a nejlon erzese jo akkor viselje batran mert senki sem masnak hanem maganak oltozik!

A skinny farmereknel is igaz amit irtal mas a szabass mindket nemnel es a fiuknal azert nem nyom elol ahogy a sok buta szokott peldalozni...

2016. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy férfiaknak ez esetben jégeralsót kell hordani.
2016. febr. 23. 19:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!