Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK, nektek bejön fiún a...

LÁNYOK, nektek bejön fiún a fullcap?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik ha a fiún van fullcap? Nem ilyen új-magyar módon hogy éppencsak rajta billeg, de ha jön egy erősebb szélfuvallat akkor levitte, hanem mondjuk így hátra-lefelé hajtva (snapbackként aki érti így), eléggé ráhúzva. Mondjuk ha hip-hop rajongó és alapból ilyen stílusú ruhákat hord. Nem gengszter outfitre kell gondolni, hanem egy enyhébb hip-hop/rap rajongóra. Ilyesmi kinek tetszik, kinek nem? Az is írja aki nem, hogy lássam valamennyire, hogy milyen arányban. Ha valaki indokolni is tud, azt mégszívesebben várom. Köszi a válaszotok :) MÉGEGYSZER, LÁNYOKHOZ SZÓLTAM

2016. máj. 29. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:) Foleg ha jol all neki, de persze van akinek nagyon hulyen nez ki
2016. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik
2016. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem tetszik, ha néha-néha felrak egy srác, de csak, ha jól áll neki:)
2016. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem mi ez az utálat a sapkák iránt, hogy lenne már taszító egy ruhadarab ami ráadásul hasznos is tud lenni? Nekem tetszik mindenkin aki normálisan hordja.
2016. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kifejezetten taszít. Ez a laza irány nekem nagyon nem jön be, abszolút nem az én világom, egy fiú nekem úgy tud imponálni, ha inget és farmert, esetleg valami vászonnadrágot vesz fel, az elegáns, de egyben férfiasan laza, ilyesfajtán öltözködöm én is, csak nőiben (nadrág, blúz vagy top, hideg esetén egy nőies szabású kardigán vagy zakó). Az ilyen hip- hop/rap stílus zenében sem jön be, öltözködésben is taszít. Persze, ez személyes vélemény, nekem ez a véleményem , hihetlenül irritál, ha egy ilyen öltözetű embert meglátok (melegítőszerű nadrág, póló, sportcipő, fullcap, esetlegsen még egy melegítőfelső is, mert miért is ne), mert én egy ilyen emberre már nem tudok férfiként nézni, biztosan az fog eszembe jutni, hogy utálom a rapet, ezek meg tipikus rapper öltözetnek számítanak, így ennyi. Remélem, érted, nekem miért nem tetszik.:)
2016. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Látom elég sokan elitnek hiszik magukat.
2016. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tesó szard már le, hogy kinek tetszik vagy kinek nem? Neked bejön? IGEN! AKKOR HORDJAD B*SZOD
2017. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!