Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek ezek az összeállításo...

Milyenek ezek az összeállítások? Min kellene változtatni? Illetve milyen ékszerek illenek hozzájuk?

2016. aug. 14. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szeretném megkérdezni,hogy hány éves vagy.
2016. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Feltételezem 25-35 év körüli vagy. Nekem valahogy jobban bejönnek a letisztultabb , elegáns ruhadarabok, ezek közt nem sok olyat találtam ami tetszik. Sajnos meg kell, hogy mondjam nincs különösképp érzéked a divathoz, ilyenkor javaslom, hogy nézz ki egy stílusikont és próbáld követni azt a vonalat. Persze nem majmolni kell, valószínűleg ugyanazokat a ruhadarabokat beszerezni sem tudnád. Remélem nem veszed a hozzászólásomat rossz néven, ez egy építőjellegű kritika akart lenni.
2016. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
21 vagyok és természetesen semmilyen véleményt nem veszek rossz néven, másképp ki se raktam volna a kérdést:D És nem is akarom hogy érzékem legyen a divathoz, nem azt követem. Tudnál linkelni hogy számodra mi a letisztult elegáns viselet? Mert nekem konkrétan ezek és kíváncsi vagyok hogy másnak mi:)
2016. nov. 2. 14:29
 14/14 anonim válasza:

1. összeállítás: nekem tetszik viszont a kabát és a nadrág túl egyszínű én inkább egy farmerrel párosítanám

2. összeállítás: jó ahogy van:)

3. Összeállítás: Nekem annyira nem tetszik én feldobnám egy akár feltűnőbb nyaklánccal

4.összeállítás:Szerintem jó esetleg egy bordó sapkával feldobhatnád

5. összeállítás: Jó lenne de nekem túl sportos hozzá az a trikó egy pólóval jobb lenne esetleg egy fekete blúzzal.

6. összeállítás: feldobnám egy ezüst akár feltűnőbb nyaklánccal.

7.összeállítás: nekem valahogy az a pöttyös blúz nem passzol hozzá de akár egy lazább kockás szatén inggel párosítanám.

Amúgy összeségében szerintem jók az összeállítások.:)

2016. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!