Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ellenszenvesnek nézek ki?

Nagyon ellenszenvesnek nézek ki?

Figyelt kérdés

Kérdezem ezt elsősorban a külsőm miatt.

[link]

[link]


2016. okt. 29. 13:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es, én sem a te fejedbe.
2016. okt. 29. 20:48
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem nem ellenszenves . Sőt . Nyilván sokan egyből politikai állásfoglalásra asszociálnak a ruházatod alapján , ez alapjában véve nem probléma de a sok buta előítéletes majom úgyis máhogy gondolja .

Szerintem jól áll , emellett mondhatni jóképű , és jó dolog ha az embernek van stílusa és nem egy divatbábu ..

2016. okt. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van stílusa? Na ne viccelj. Gyakorlatilag fogott magának egy kész stílust, és tetőtől talpig magára öntötte. Egyediség nulla.
2016. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel ki ellenszenvesnek, inkább erőltetettnek nekem.
2016. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem undorítóan nézel ki. Nem állnak messze tőlem a periférián lévő szubkultúrák, de a Te kinézeted szimplán ocsmány.
2016. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az arcod kifejezetten barátságosnak tartom, de azok a nadrágok szerintem röhejesek. Ne vedd sértésnek, nekem ez a véleményem. Alapjáraton nem érdekel ki milyen stílust vagy eszmét képvisel, amíg nem bánt szavakkal vagy tettekkel embereket és állatokat.
2016. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
45%
Barátságos tekinteted van, és a stílusod is egyedi, az első képen a minta nélküli farmeroddal jobb volt az a csizmád, mintás gatyához már mást vegyél fel, ha kíváncsi vagy a véleményemre. :) nem, nem vagy ellenszenves.
2016. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 7. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!