Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt a jó idő, lekerültek a...

Itt a jó idő, lekerültek a pulcsik és a nadrágok a nőkről, viszont amit télen eltakartak, az most borzalmas látvány. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

A minap sokat kocsikáztam a belvárosban, nézegettem a sétáló csajokat nőket.

Teljesen meg voltam botránkozva, hogy néhány 30-hoz közeli, (huszonévesek is) nő felveszi ezeket a "mini rövidnadrágokat" ami majdnem csak megmutat mindent.. :/

De a lényeg most jön, narancsbőrös combok, már-már ragyásak, lottyadt segg, ami majdhogynem kifolyik a rövidnadrágból...

Most komolyan, az ilyen nők mégis mit éreznek mikor így kipakolják magukat?

Nem vagyok egy finnyás gyerek, nem volt soha topmodell alkatú barátnőm, nincs is igényem rá.

Viszont úgy gondolom, hogy ha egy nőnek nincs meg az az adottsága, hogy közszemlére pakolja a bájait, akkor jobb ha nem öltözködik így..

Akkor mégis miért veszik fel ezeket a ruhákat?


2017. máj. 22. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
65%
Kozod? Ujabb undorito es felszines szemely
2017. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
57%
Ne kukacoskodj már ennyit, inkább örülj, hogy vetkőznek:)
2017. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek, a sok vékony, csinos lány még inkább takarja magát, de a dagi, löttyedtek, hullafehér lábúak egyből pakolják ki :D Nemis értem.
2017. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
39%
#1 tehát ha egy férfinak nem tetszenek az önkritika nélküli, telifosott kotongumi alkatú igénytelen nők, akkor felszínes r0hadék, de ha egy nőnek nem tetszenek a dagadt, igénytelen palik, az tök rendben van ugye :D
2017. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
2-es én örülök neki, viszont amiket ma láttam néhány nőn, komolyan felért egy stroke-al :D
2017. máj. 22. 17:59
 6/61 anonim ***** válasza:
60%
Nekem jó érzés látni az ilyeneket, mert nő az önbizalmam, hogy megéri a sok sport és szebb lábaim vannak :D
2017. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
70%
4. nem, egy szoval sem mondtam ezt, csak eleg undorito a kerdes, es semmi koze hozza ki milyen ruhaban jar. En is irhatnek a fiukrol ilyet hogy milyen undoritoan neznek ki, megneznelek titeket hogy neztek ki, nagyokosok. Nyilvan mind a ket nemnek fontos a kulso, alap... De nem kene mindenkit kritizalni.
2017. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
0%
nem.. évek óta nem fordulok meg utánuk.
2017. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
85%
Szóval aki nem hibátlan az főjjön meg a 40 fokba is a hosszú nadrágba csak h téged ne zavarjon a látványa. Fő h te tökéletes vagy....
2017. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
88%
Aki nem 10/10 csaj, az hordjon nejlonzsákot 40 fokban? Kihagyom
2017. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!