Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt a jó idő, lekerültek a...

Itt a jó idő, lekerültek a pulcsik és a nadrágok a nőkről, viszont amit télen eltakartak, az most borzalmas látvány. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

A minap sokat kocsikáztam a belvárosban, nézegettem a sétáló csajokat nőket.

Teljesen meg voltam botránkozva, hogy néhány 30-hoz közeli, (huszonévesek is) nő felveszi ezeket a "mini rövidnadrágokat" ami majdnem csak megmutat mindent.. :/

De a lényeg most jön, narancsbőrös combok, már-már ragyásak, lottyadt segg, ami majdhogynem kifolyik a rövidnadrágból...

Most komolyan, az ilyen nők mégis mit éreznek mikor így kipakolják magukat?

Nem vagyok egy finnyás gyerek, nem volt soha topmodell alkatú barátnőm, nincs is igényem rá.

Viszont úgy gondolom, hogy ha egy nőnek nincs meg az az adottsága, hogy közszemlére pakolja a bájait, akkor jobb ha nem öltözködik így..

Akkor mégis miért veszik fel ezeket a ruhákat?


2017. máj. 22. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

Kár volt ide kiírni kérdést.

Valamelyik frusztrált emberke látom jelnettet is, hogy kielégüljön és átrakják másik kategóriába.

Akkor járjanak a dagadt lottyad narancsbőrös nők picsä nadrágban, mert ez a trendi :D

(valóban sok lehet itt a túlsúlyos narancsbőrös nő, ha ennyire magukra vették)

2017. máj. 22. 19:34
 32/61 anonim ***** válasza:
92%
Te majom! En vekony vagyok, megis van narancsborom, ez nem tulsuly kerdese te agyoniskolazott...
2017. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
92%
Én 52 kg vagyok, mindig is sokat sportoltam de narancsbőrös vagyok. Nem vagyok tökéletes, de nem is sokat foglalkozom mások véleményével. Vajon mennyire egészséges, hogy ennyire kiakadsz ezeken a dolgokon? :)
2017. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
87%
A masik dolog: neked is van hibad! Mi lenne, ha probalnad magad elfogadni, aztan mindig elovennek azt a pontot, ami a legjobban zavar? Gondolom ha megakarsz dugni egy csajt es valami nem jo rajta, azt mondod: "Semmi gond nincs, nagyon szep vagy! Fogadd el igy, ezzel egyutt is szep vagy!" Magadba mit gondolhatsz...
2017. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
91%

Engem saját magamon zavar a narancsbőr, bár nincsenek vastag combjaim, fenekem is formás, kissé elcsúfítják a nem is olyan enyhe striák :/ De máson észre sem veszem amúgy. Én azt tapasztalom, hogy nagyon nehéz megfelelő rövidnadrágot találni. Opciók:

-nagyon rövid és kint van belőle a fél fenekem

-a dereka kb 15 centire eláll

-borzalmasan néz ki

De megsülni nem sülhetünk meg, csinosak is szeretünk lenni, így azt választja mindenki ami még a legjobb, és igen lehet látszik a narancsbőr de ez van sajnos. Én örömmel takarnám jobban magam ha valaki szerezne nekem egy normális rövidnadrágot :D

2017. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
2%
A melegben nem jobb a szoknya? :/ ott szellőzhet a nuni.
2017. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
92%
A pötsödnek jobban kéne szellőznie, rajta, hordj ruhácskát.
2017. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
0%

Ezért kell FÉRFInak születni.

[link]

2017. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
84%
Erre belinkel egy elhízott mélytengeri szörnyet.
2017. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
34%
Merülnél vele mi? :D Hidd el nem narancsbőrös. Ez minőség.
2017. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!