Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt a jó idő, lekerültek a...

Itt a jó idő, lekerültek a pulcsik és a nadrágok a nőkről, viszont amit télen eltakartak, az most borzalmas látvány. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

A minap sokat kocsikáztam a belvárosban, nézegettem a sétáló csajokat nőket.

Teljesen meg voltam botránkozva, hogy néhány 30-hoz közeli, (huszonévesek is) nő felveszi ezeket a "mini rövidnadrágokat" ami majdnem csak megmutat mindent.. :/

De a lényeg most jön, narancsbőrös combok, már-már ragyásak, lottyadt segg, ami majdhogynem kifolyik a rövidnadrágból...

Most komolyan, az ilyen nők mégis mit éreznek mikor így kipakolják magukat?

Nem vagyok egy finnyás gyerek, nem volt soha topmodell alkatú barátnőm, nincs is igényem rá.

Viszont úgy gondolom, hogy ha egy nőnek nincs meg az az adottsága, hogy közszemlére pakolja a bájait, akkor jobb ha nem öltözködik így..

Akkor mégis miért veszik fel ezeket a ruhákat?


2017. máj. 22. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
62%

A vékony nők is narancsbőrösek de rajtuk nem látszik annyira, meg a nők 90%-a az menj ki a strandra aztán nézz körül egy kicsit.


[link]

2017. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!