Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt a jó idő, lekerültek a...

Itt a jó idő, lekerültek a pulcsik és a nadrágok a nőkről, viszont amit télen eltakartak, az most borzalmas látvány. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

A minap sokat kocsikáztam a belvárosban, nézegettem a sétáló csajokat nőket.

Teljesen meg voltam botránkozva, hogy néhány 30-hoz közeli, (huszonévesek is) nő felveszi ezeket a "mini rövidnadrágokat" ami majdnem csak megmutat mindent.. :/

De a lényeg most jön, narancsbőrös combok, már-már ragyásak, lottyadt segg, ami majdhogynem kifolyik a rövidnadrágból...

Most komolyan, az ilyen nők mégis mit éreznek mikor így kipakolják magukat?

Nem vagyok egy finnyás gyerek, nem volt soha topmodell alkatú barátnőm, nincs is igényem rá.

Viszont úgy gondolom, hogy ha egy nőnek nincs meg az az adottsága, hogy közszemlére pakolja a bájait, akkor jobb ha nem öltözködik így..

Akkor mégis miért veszik fel ezeket a ruhákat?


2017. máj. 22. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

#9 nem vagyok tökéletes, de mikor egy nő felvesz egy pista nadrágot, tudod amiből a "gerezdek" is kilátszanak, akkor általában kellemes látvány társul hozzá.

Na most ha az illetőnek tiszta narancsbőr és ragya a hátsó fele, hiába van szarrá szolizva, akkor szerény véleményem szerint ez undorító látvány.

Ha 5-10 centivel hosszabb nadrágot hordana, akkor no problem, így viszont szerintem csak kinevettetik magukat.

Mellesleg megjegyzem nem szoktam bámulni a nőket, de mikor a zebránál éppen a copfjával van elfoglalva és illegeti billegeti magát a kérdésben említett nő(k), azt nem nehéz észrevenni.

2017. máj. 22. 18:12
 12/61 anonim ***** válasza:
93%
Én is az ilyen szemfüles kritikusok miatt burkolózom malaclopóba télen-nyáron, nekem ne fanyalogjon a hófehér pipaszár lábaimon.
2017. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
92%

Én is hófehér vagyok.


és nekem ezzel semmiféle problémám nincs. :D

2017. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
95%
En magas vagyok, vekony es most mar barnabb a borom. Kicsit narancsboros, 2-3 csik stria befigyel a popomon, de ezen kivul formas. Szerinted erdekel? Ha a kisujjam vastagsagu urgek felvehetnek izompolot vagy egy "natur" him rozsaszin polot vagy nadragot, akkor en "pitsanadragot" miert ne?
2017. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
93%
Saját kényelmüknek öltöznek, nem neked. Biztos fáj ez most, de ez van.
2017. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
82%

Micsoda problémák te jó ég, én az áraktól kapok sroke-ot lassan nem a narancsbőrös tiniktől.

Amúgy örülj neki mert a narancsbőr hormonális, a vegyszerezett tápszerezett húsoktól sz.r kajától van és férfiakat nem érinti! Szóval egy dagadt férfi az csak dagadt és felvehet sortot mert ő férfi és zabálhat mert úgy sem lesz narancsbőre soha.

2017. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
86%

1.: Mert nekik is lehet melegük.

2.: Elfogadták magukat.

3.: Sz**ak az olyan fazonokra mint te :*


N27

2017. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
5%
Lehet a nem 10/10-eseknek jobb lenne otthon maradni. Ők már nevelhetnék a gyerekeket. Vagy valami.
2017. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
0%

Egen, láttam én is hasonlót, de nekem már jutott erről eszembe...:)

Kérdező, van az a hormonállapot, amikor már tökmindegy, hogy néz ki egy nő.

Remélhetőleg ők is ezt érzik.

Inkább örüljünk neki, hogy levetkőztek nagynehezen.

2017. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
15%

Azért hihetetlen, mennyi frusztrált, dagadt nő jár ide :D

Elképzelem, ahogy az 5 kilós kiszerelésű fagyisvödröt kanalazva ülnek a gép előtt, és vörös fejjel, veszettül nyomkodják a piros kezet minden válaszra, ami nem tetszik nekik :D

2017. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!