Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A száj az korral vastagsziik?...

A száj az korral vastagsziik? Egy 13 évesnek még fog vastagodni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább keskenyedik a korral. De lehet bele egy NAGYON KEVÉS hialuronsavat tölteni, semmiképp sem sokat, mert akkor szexmunkás jellegű kacsaszáj lesz belőle. Továbbá semmiképp sem szilikonolajat, mert az sohasem szívódik fel, és később logó, nagyon fura ajkaid lesznek.
2023. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább keskenyebb lesz.



Ha már nem leszel növésben, 20-22 évesen bevetheted a plasztikát.

2023. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon. Ha vékony giliszta szád van (ellenben széles mint az Amish-oknak), akkor így jártál.


De azért a kacsasegg-száj sem nyerő!

2023. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisebb korom óta telt ajkaim vannak. Kaptam hideget-meleget. Volt, aki nem tudott másra beszólni, azt írta szilikon. Pedig a testemmel sem csináltam semmi mást, így a számmal sem.



Szerintem már nem fog változni, ez sajnos genetika.

2023. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit vastagabb lett. És így pont tetszik, tizenéves koromban vékonyabb volt. Szóval ez nem egyforma mindenkinél
2023. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy, akkor később növeszthetsz bajuszt, de egyébként fiúknál nem érdekes téma.

Lányként meg lehet az ajakvonalon felül-alul rúzsozni, az nagyobbít, de 13 évesen talán ez sem opció.

Marad az, hogy barátkozz meg a keskeny száddal, jöhet még divatba is.

2023. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aqua47 válasza:
100%
Kor és genetika függő, az idős embereknek mindig keskeny lesz az ajka alul felül sajnos, de, mivel lehet korrigálni 50 felett csak bőrgyógyász/plasztikai orvos mondja meg és meddig lesz tartós, minden szervezet más és másképpen reagál.
2023. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!