Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy működnek a hialuronsavas...

Hogy működnek a hialuronsavas töltési beavatkozások?

Figyelt kérdés

Nem teljesen vagyok megelégedve magammal, szeretnék majd egy igényes szakemberhez fordulni hialuronsavas ajaktöltésre, illetve alsó szemhéj töltésre, hogy megszűnjön az örökletes karikás szemem, borzasztóan elcsúfít és mindig kialvatlan megjelenésem van miatta.

Nekem valóban szükségem van ezekre a kisebb beavatkozásokra, nyilvánvalóan esztétikus, természetes külsőt szeretnék velük elérni, normális határokon belül maradva. Én sem értem azokat, akik alapból is vastag ajkat mennek még nagyobbra töltetni, ami már kifejezetten csúnya és túlzás. Nekem viszont tényleg nagyon vékony ajkaim vannak és nagyon táskás szemem. Ha egy picit ezeket helyretennénk, akkor már tetszenék magamnak.

De lenne pár kérdésem ezekről. Arról hallottam már, hogy az első töltés után mindig visszamennek töltetni. De nem igazán értem ennek az okát. Azzal tisztában vagyok, hogy egy idő után felszívódik az anyag és semmi nem marad meg belőle, így aztán visszamennek megint. De ez akkor életük végéig így fog menni, mindig visszajárnak pár havonta? Ez durva.

Hallottam olyat is, hogy azért “kell” visszajárniuk aztán már mindig, mert ott a bőr megereszkedik, megnyúlik a beletöltött anyag miatt, így ha ezzel nem szeretnének élni, akkor visszamennek mindig az anyag felszívódása után.

Aki jobban ért ehhez, esetleg ki tudná fejteni ez hogy is működik?



2023. aug. 3. 18:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!