Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha nem sminkelem magam?

Gáz, ha nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Mindigis a természetesség híve voltam, és úgy gondoltam, hogy jó is ez így. Telt, piros szám van, dús szemöldököm, tiszta, puha bőröm (nem felvágásból írom), és úgy gondolom nincs is rá szükségem. De viszont többen is mondták, hogy a szemem (tengerkék) jobban kihagsúlyoznám spirállal, tussal. És itt is sokszor hallom, hogy smink mindig kell, és ilyen korban már el lehet kezdeni. Tényleg? Osztálytársaim már mind sminkelik magukat. Én egyedül a szemöldökömet szoktam szedni, de azt sem fél miliméteresre, csak a kósza, nem oda illő szálakat.
2011. aug. 25. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te érzed mikor jön el az ideje, a sminkelésnek. Szerintem nem gáz. :)

Ne mások véleményére adj :)

2011. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mindigis a természetesség híve voltam" ezzel megmosolyogtattál:) mint aki már legalább 30 éven túl van:D

no de mindegy:)

szerintem sminkelheted magad nyugodtan, de csak ha szeretnéd. és ha elkezded, javaslom, hogy ne legyen mindennapos! még a spirál sem! ha megszoknak sminkkel, akkor anélkül csúnyának fognak tartani.

2011. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis gáz :)

Persze manapság sokan sminkelnek, de ettől még egyáltalán nem kötelező. Egyébként én olyan 16 évesen elkezdtem sminkelni, de csak kb. húszéves koromig csináltam. Azóta nem vagy csak nagyon ritkán festem ki magam, ugyanis rájöttem, hogy semmi szükség rá. Oké, lehet hogy nincsenek akkora szemeim, mintha megfelelően hangsúlyoznám őket, de na és?

A másik dolog, hogy szerintem az sminkel mindig, akinek nincs önbizalma. Így próbál egy kis önbizalmat szerezni. Pláne aki azt mondja, hogy sminkelni mindig kell...

A harmadik dolog meg az, hogy sajnos rengeteg tinilány teszi tönkre az arcát azzal, hogy mivel jó minőségű sminkekre nincs pénze, megveszi az olcsó gagyit. Huszonöt évesen ezeknek a lányoknak valami hihetetlen ronda a bőre. Pedig akkor is szeretne az ember jól kinézni, na de akkor már muszáj a smink, mivel a smink tönkretette az arcukat..

2011. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én amikor látom a lányokat magam mellett felébredni smink nélkül és aztán látom sminkkel őket, MINDIG a smink nélküli verziót találom gyönyörűbbnek. Hiába, én a lányokat szeretem, úgy ahogy vannak és nem az alapozót meg a szemfestéket...
2011. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem alkalomra mehet a spirál, szemceruza, szájfény, de a bőrödre ne kenjél semmit, ha szép, mert azzal csak ártasz.

Egyébként meg miért lenne gáz 14 évesen?? Mondd, hogy neked nincs rá szükséged és kész.

2011. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Második: Igen, lehet kicsit furcsán fogalmaztam :D

Egyébként köszi a válaszokat. És valóban! Egyik osztálytársam 1-2 éve sminkeli magát minden nap, de nagyon erősen. És egyszer eljött smink nélkül... hát valóban alig ismertünk rá, és nem tűnt annyira szépnek sem.

2011. aug. 26. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz!


Mai világban mindenki sminkel, még a fiúk is.

2011. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!