Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz, hogy suliban...

Szerintetek gáz, hogy suliban nem sminkelem magam? 16/L

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és egyre inkább úgy érzem, hogy kilógok a sorból, amiért smink nélkül járok suliba... Szinte az összes oszt.társam sminkeli magát, és még az 1-2 évvel alattam járók is, ezért kezdem igénytelennek érezni, hogy én nem sminkelek. Pedig én így érzem jól magam, meg amúgy sem értem, hogy a suliban minek kellene sminkelnem magam, nem azért járok oda... Nektek erről mi a véleményetek? Szerintetek gáz?
2011. aug. 3. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ha meg ápolt a bőröd, akkor meg még szebb is lehetsz, mint ők.
2011. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ha te így érzed jól magad ne foglalkozz másokkal.

én azért sminkelek,mert jobban érzem magam a bőrömben,de nem tartom igénytelennek aki smink nélkül jár iskolába/dolgozni,akárhová.

az igényesség nem itt kezdődik.

2011. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondolkodsz. Teljesen fölösleges sminkelni magad. A pasik többnyire amúgy sem látják a különbséget a sminkelt és sminktelen csajok között, tehát ezért is fölösleges lenne.
2011. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ápolom a bőröm normálisan, bár néha kijön 1-2 nagyobb pattanás, de azokkal nem nagyon tudok mit csinálni, azon kívül, hogy kinyomom őket :)
2011. aug. 3. 15:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

egyátalán nem gáz

én se sminkeltem amagam ennyi idősen a suliba

sokszor még most se sminkelem ki magam az egyetemen,ha igen akkor egy szempillaspirál

2011. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy gáz,az ember azért jár suliba,hogy tanuljon és nem azért,hogy divatbemutatóst játsszon.
2011. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát, ha szép a bőröd, akk teljesen rendben van. én pl eszelősen bőrápolok:D így nem kell sminkelnem. és mindenki faggat, h milyen alapozóm van... a szempillám hosszú, ívelt és fekete,és használok szájbalzsamot, h puhítsam a bőrömet a számon. ennyi. 21 vagyok:)
2011. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és mivel ápolod utolsó?adhatnál pár tippet:)
2011. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

De gondolj butaságokat, egyáltalán nem gáz. Én sem sűrűn sminkelem magam, mondjuk van hogy rám jön és akkor úgy megyek be, de általában smink nélkül, vagy csak szempillaspirál. És igazából le is szarom. Vannak olyanok akiken 15kg alapozó, 10kg smink, és nekem hánynom kell tőlük.És egyébként barátom jobban szeret természetesen,vagy nagyon minimális sminkkel mintha agyonvakolt lennék.

Amúgy meg az igénytelenség tényleg nem itt kezdődik, ahogy már előttem leírták!

Úgy járj,ahogy neked tetszik, az meg hogy más mit gondol ne érdekeljen, az igazi barátaid smink nélkül is szeretnek és nem közösítenek ki, a többiekkel szóba állni sem érdemes!:)

18/L:)

2011. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :) Mostmár megnyugodtam :D

15:53, nekem is küldhetnél pár tippet privátban :D Alapvetően szép bőröm van, de egy kis extra bőrápolás sosem árt ;)

2011. aug. 3. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!