Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire éri meg műkörmösnek...

Mennyire éri meg műkörmösnek lenni? Mennyit pénzt visz el a vállalkozói?

Figyelt kérdés
Szeretnék műkörmös lenni, de tartok tőle, hogy mivel ki kell váltani hozzá a vállalkozói igazolványt, annak havi díjai miatt veszteséges lesz.
2011. nov. 28. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
elméleti órán azt mondta a tanár,hogy a második legjobb vállalkozás ez a szakma.
2011. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
(elméleti gazdaságtan)
2011. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy azt mondja,majd hülye lesz azt mondani hogy "Ti figyeljetek már amúgy ez mellékkeresetnek max.jó de megélni nem fogsz belőle." Akkor neki miből lenne pénze?


Én egyébként nem vagyok benne ebben a témában,de szerintem ebből megélni nem lehet..csak kicsit gondolj bele..

2011. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőként biztos nem fogsz megélni belőle, nekem tavaly az egyéni vállalkozói 58 000 volt, jövőre ez 80 körül lesz... Szerintem mindenképp másodállásban csináld eleinte, ha vagy olyan szerencsés, hogy van munkád, mert úgy legalább van egy biztos fizetésed, így akkor is lesz pénzed, ha nincs vendég.

Nálam vidéken az ősz beköszöntével eltűnnek a vendégeim, lehet téli álmot alszanak. De vannak sokan, akiknek nagyon is megéri, még úgy is, hogy nem minimálra vannak bejelentve. Szóval először végezd el az okj-t, utána gyakorolj ezerrel, járj továbbképzésekre, és reklámozd magad ezerrel!

Ha még több segítség kell, írj privit, szívesen válaszolok!

Egy körmös

2011. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Mostmár minden 10. csaj körmözik, persze a többségük maszekban ismerősöknek egy kis zsebpénzért. Reklámoznod kell magad itt ott és ha bővül a vendégkör, akkor érdemes kiváltani az egyéni vállalkozóit. Persze ehhez elég kreatívnak és jónak kell lenned, a munkáidnak is minőséginek kell lennie, mert csak így terjed az ember jóhíre. Szerintem is csak másodállásként érdemes belevágni. Aki főállásban csinálja az pedig nem ma kezdte.
2011. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok ismerősöm szidja a körmösök munkáját, és azt mondják a fél vagyonukat odaadnák és gyorsan és jól dolgozó körmös munkájáért. :)


Szóval a piac telítettnek tűnik, de kevés az igazán jó körmös.

2011. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ja és kezdetben mindenképpen veszteséges, nyereségre később lehet számítani amikor kiépült a vendégkör.


Ausztriában, nyugati határszélen még mindig inkább megéri körmösnek lenni, Budapesten nemtom mi a helyzet.

2011. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha jó vagy, megélsz! Én három gyereket tartok el a körmözésből, és nincsenek különösebb gondjaink. tény, hogy sokat kell dolgozni, és én pl állandóan képzésekre járok, ami nem két fillér, de szükséges.

Aki azt mondja, hogy nem lehet belőle megélni, az vagy csak béna körmöst látott, vagy fogalma sincs róla.

2011. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Meg lehet belőle élni,6éve dolgozok a szakmában soha semmilyen állásom nem volt e mellet.Utolsó hozzászóló jól írta!
2011. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Először csak fusiban éri meg (feketén) mert a vállalkozóknak tényleg sokat kell fizetniük. Ha jól csinálod úgyis ajánlani fognak másoknak és ha már elég kuncsaftod akkor beindíthatod a vállalkozást. A körmösöknek nincs olyan nagy cuccok hogy ne lehessen vele utazni.
2011. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!