Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire éri meg műkörmösnek...

Mennyire éri meg műkörmösnek lenni? Mennyit pénzt visz el a vállalkozói?

Figyelt kérdés
Szeretnék műkörmös lenni, de tartok tőle, hogy mivel ki kell váltani hozzá a vállalkozói igazolványt, annak havi díjai miatt veszteséges lesz.
2011. nov. 28. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet belőle élni.

Legrosszabb esetben keresek egy hónapban 180 at tisztán, és egy körmöt 3 ezerért vállalok.

Nem kell vállalkozói igazolvány, otthon is dolgozhatsz, vagy szépségszalonba.

2011. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kedves Szandra! Kár, hogy ez nem legális... pláne, még reklámozni is. Gratulálok!
2011. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szépségszalonba legális lenne?

Nem kell irigykedni a másikra...

2011. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, miért lenne illegális:)

A másik meg nem reklámoztam drága xy, azért írtam ki, hogy mennyiért dolgozom, hogy lássák nem kérek el érte 6-7 ezreket.

Nekem ettől nem lesz több vendégem, és nem is kell, mert már nem tudnám vállalni olyan sok van :)


Puszi :)

2011. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szandrával értek egyet.

Én is szalonba dolgozok, és én is megélek belőle... sőt.

Ha valaki fodrász, műkörmös nagyon sokat lehet vele keresni, ha ügyes vagy.

2011. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Feketén dolgozni nem legális sehol. És nem a munkád reklámozod, hanem a feketemunkát.


És aki csak ennyire tartja magát, hogy ennyiért dolgozik, sosem lesz olyan "vendége", aki kifizeti a dupláját.. vagy akár többet is. Dehát kell olcsójánosoknak is lenni :D

2011. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Utolsó nem veszed észre, hogy azt írta, hogy SZÉPSÉGSZALONBAN dolgozik????


Ott pluszba fizeti a széket, és a járulékot maga után.

És bevan jelentve.


Ne legyetek már ennyire féltékenyek könyörgöm!!!

2011. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ennyien válaszoltok! Nem gondoltam volna, hogy ennyien reagálnak.
2011. nov. 30. 19:54
 19/19 anonim ***** válasza:

Szalonba dolgozni nem bejelentetten vagy vállalkozói nélkül elég kockázatos, mivel bármikor lehet ellenőrzés aztán lehet fizetni a zsíros büntetést.

Nálunk vidéken a kezdők 2000-2500 Ft körül dolgoznak, de a régebben művelők se kérnek nagyon többet 4000-4500nál.

2011. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!