Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik nagy kiszerelésű alapozó?

Létezik nagy kiszerelésű alapozó?

Figyelt kérdés
Unom, hogy állandóan vennem kell, létezik olyan hogy mondjuk 100 ml-es? Tudom, hogy van egy MAC alapozó ami 120 ml-es, de az nekem túl gyenge. Valami jól fedő kellene.

2013. máj. 28. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nemhinném:S azthittem minden alapozó 30ml-es:S vegyél többet egyszerrre vagy nemtudom..:)
2013. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kozmetikusoknak valószínűleg létezik ipari mennyiség.

Viszont nem véletlen ilyen kicsiben árulják, ugyanis romlandó. Lehet, hogy unod, hogy pár havonta újat kell venned, de még azt hogy unnád, hogy mászkálhatsz bőrgyógyászhoz, mert kiütött a romlott vacak. Na meg mégis mi a fenét csinálsz te ennyi alapozóval...? Amúgy az egész testedet lealapozod minden nap, vagy hogy fogy ennyire? o.O

Ha meg nem akarsz folyton újat venni, akkor egyszerre vegyél tényleg többet, csak arra ügyelj, hogy ne bontsd fel a többit, csak azt az egyet használd mindig aktuálisan.

2013. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szabó Krisztike válasza:
www.sminkbolt.hu,itt az alapozóknál keresd a Ben Nye-t.Nagyon nagy a kiszerelése,sok színben és maximális fedést nyújt,színházakban is használják. Kryolan boltba tudod meg venni :KRYOLAN City. 1066 Budapest, Ó u. 24-26. Tel.: (361) 688-1650. remélem tudtam segíteni :)
2013. jún. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!