Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normalis ha egy 12 eves lany...

Normalis ha egy 12 eves lany sminkeli magat?

Figyelt kérdés

az osztalytarsam 12 es kb. 130 cm es sminkel majdnem minden nap olyan ruhsjat hord mint egy 8.os raadasul magassarkukat hord !!!!

a fiuk mindig cikizikerte es a lanyok is..



2014. jan. 8. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sem normális!
2014. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez már felháborító. Én vagyok 8.-os és én nem sminekelem magam, csak néha szoktam. Barátnőimmel azt nézzü/beszéljük hogy a 5.-es kislányok milyen ruhákba járnak, hogyan sminkelik magukat, magassarkúba járnak. Mire jó ez? Mivel jobb ez nekik? Nem lesznek még ettől "nagylányok". 11-12 évesen még teljesen nincsértelme ezt csinálni. Esetleg utánozni akarjak a nagyobbakat? Vagy Dósa Fannit? Akin 30 tonna smink van... minden képén kinyomja a fenekét? Mire jó ez nekik? Felháborító ez a mai világ. Facebook teki van 11-12 évesek szerelmi bánatával. Ilyen korán hogy van szerelmi bánat? Még kicsik, különben meg nem is tudnának regisztrálni. Csúnya beszlésről már nem is mondok semmit. Amit mondanak azt se tudják hogy mit jelent. Ez az én véleményem....nem tudom ki ért velem egyet és ki nem.
2014. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi a hibákért csak tableten nehéz gépelni :)
2014. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Elhiszem,hogy idősebbnek akar tűnni,de néha majd elsírom magam amikor látom,hogy 12-13 éves lánykák,hogy öltöznek,hogy mennyi smink van rajtuk,arról nem is beszélve amikor lazán rágyújtanak.

2014. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szerintem sem normalis es aki a masodikot irta annak nagyon igaza van...:)

ha a masodik az aki hosszu valaszt irt csak akkor van neki igaza

2014. jan. 9. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM
2014. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nem normális de a szülei sem! Hisz ők veszik neki ezeket vagy legalábbis a pénzt ők adják rá.
2014. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!