Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet, hogy fura kérdés, de...

Lehet, hogy fura kérdés, de ciki, ha nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Harmincas nő vagyok. Viszonylag magasabb poziban dolgozom. Persze minden nap normálisan (irodai viselet) felöltözöm, a hajam normálisan áll, műkörmöm van, mert csak így tudom megoldani, hogy mindig igényesen nézzen ki a kezem. De egyszerűen nem bírom rávenni magam, hogy kifessem magam reggelente...

#smink #elegancia #harmincas #sminkelem magam #igényeség
2014. okt. 25. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy igényes, egészséges nőnek semmi szüksége sminkre, mert anélkül is szép.
2014. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is ebben reménykedem:-)

De azért lássuk be, a harmincas éveim közepén nem nézek ki úgy, mint egy tini..

Köszi a választ!

2014. okt. 25. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit akarsz elérni.

Ha nem kell senkinek sem tetszened, akkor tök felesleges kifestened magad. Én már mindjárt negyven leszek, de az utóbbi időben már leszoktam róla, hogy mindig kifessem magam. Csak akkor, ha valami alkalom van, vagy randira megyek. De ha bevásárolni indulok, akkor felesleges.


Én a műkörömről is leszoktam, mert szerintem pont jó úgy a kezem, hogy levágom a körmeimet rövidre. Alapból pont elég szépek a rövid, egészséges körmeim úgy, ahogy vannak. Korábban kicsit megnövesztettem, és rakattam rá zselélakkot, de egy idő múlva már egyre rövidebb ideig bírta, folyton lejött, úgyhogy felhagytam vele. Azóta semmi gondom ezen a téren.

Különben is, azt figyeltem meg, ahogy idősödik az ember, úgy nő az önbizalma és egyre inkább egyensúlyba kerül önmagával. Én például így közel a negyvenhez jobb formában vagyok mint valaha, szerintem jobban is nézek ki, és főleg jobban érzem magam.

2014. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát éppenséggel nem ártana tetszenem, mert most épp szingli vagyok:-)

De amúgy mostanában én is pont úgy vagyok vele, mint Te. Valahogy nem érzem azt, hogy smink kellene. Amikor megemlítettem egy barátnőmnek, kitért a hitéből, hogy hogy járhat egy nő smink nélkül dolgozni. Azóta ezen rágom magam... De a válaszod kicsit megnyugtatott. Köszi!

2014. okt. 25. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen rendben van hogy nincs smink rajtad. Ha tetszel így is magadnak és nem érzed szükségét hogy korrigálj magadon vele akkor nincs benne semmi ciki. Én a műkörmöt sem szeretem a nőkön. Inkább géllak az is tartós, és természetesebb. A lényeg hogy csinos és magabiztos légy.

25F

2014. okt. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

...illetve persze lehet csinálni afféle "majdnem-sminket" is, köztes megoldásként. Én időnként épp csak sminkszivaccsal egy kis Dream Matte Mousse alapozót teszek magamra, meg szempillaspirált. Az ajkamat pedig ajakápoló balzsammal kenegetem. Ez a semminél kicsivel több, mégis megvan egy fél perc alatt, és teljesen natúr.


Aztán ha valami alkalom van, akkor ezt szoktam tovább cifrázni szemöldökfestéssel, meg szemkontúrral, rúzzsal, és így tovább... ahogy épp jólesik.


Illetve vannak ezek a színezett hidratálók, ezzel szokás még előhozakodni ilyen minimálsmink-ügyben.

2014. okt. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 leszek és sohasem sminkeltem. Nem lenne türelmem minden nap kenegetni magam, meg annyira nem is érdekel ez a téma, meg nem is értek hozzá. Inkább mással töltöm az időmet, ami örömet okoz. Közhely, de tényleg az a fontos, hogy te érezd jól magad.
2014. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tökéletesen megnyugtattatok:-)

Köszi!!!

2014. okt. 26. 18:33
 9/9 anonim válasza:
Miért lenne ciki, az egyáltalán nem ciki hogy önmagad szeretnél lenni! ;)
2014. nov. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!