Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Számomra ideális férfi parfüm?...

Számomra ideális férfi parfüm? Irtok párat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves vagyok. szinte tisztára ugy nézek ki mint VV aurélio :D csak én vékony vagyok és nem kigyurt. :) mindig magabiztos a megjelenésem. olyan parfümöt szeretnék vásárolni ami elég sokáig érezhető és ha lehet akkor olyan kéne ami ugy is érezhető ha elmegyek pl egy ember mellett :) ruhára vagy bőrre kell fujni? én eddig mindenhova fujtam. mennyi az ideális fujás? 2-3? 7-8? max 10 ezerig érdekel parfüm:) Playboyról mik a vélemények? vagy a police-rol?


2016. ápr. 9. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A Police To Be The King parfüm nekem nagyon bejön.A barátomnak éppen a napokban vásároltam meg,én pedig a párját a The Queen-t használom. :)
2016. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

La Rive Hitfire

[link]

2016. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Aki látatlanban mond egy illatot, az nem tud semmit.


Menj el boltba, szaglássz, fújd magadra, ami tetszik, és órák után is nézd meg, hogy ízlik-e az illat.


Arra figyelj, hogy most jön a nyár, ilyenkor lazább, "vizesebb" illatot szoktak venni, mert a 40 fok meg az erős parfüm elég rossz kombó.


(Mellesleg soha nem jutott eszembe jó arról a férfiről, akinek éreztem a parfümjét, ha elment mellettem. Az jut eszembe, hogy túl erős, nem fürdik vagy ficsúr.)

2016. ápr. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Playboy olcsó,tömegillat,Police is,de talán kevésbé.


A Zara parfümök is jók.


De amik a legjobbak (de kicsit drágább):


Yves Saint Laurent - La Nuit De'l Homme (Remélem jól írtam)

Versace - Eros /// Eau De Fraiche (ez nyáriasabb)

Hugo Boss - The Scent

Diesel - Only the Brave


És ha Aurelio akkor Armani ;)


Giorgo Armani - Acqua di Gio (Nyárra tökéletes illat,de kicsit drága, én 15 ezerért vettem 30ml-t.)


18F

2016. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!