Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz ha egy 16...

Szerintetek gáz ha egy 16 éves lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp ellenkezőleg :)
2016. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Haaaat... igazabol nem gaz csak fura hogy ennyi idosen ez nen foglalkoztat. Persze ha neked igy jobb akkor ne sminkelj de szerintem 16 evesen mar siman hasznalhatnal mondjuk szempillaspiralt meg tust. Es mielott valaki, akarki leszol hogy miert mondok ilyet neki, megkerdezte, csak elmondtam az oszinte velemenyem.
2016. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem gáz. 21 éves vagyok (mindjárt 22) és általában csak a szemöldököm rajzolom át, de azt mindig. néha teszek fel egy kis szempillaspirált, nagy ritkán cc krémet, de ennyi, mégis teljesen jól érzem magam. :)

ha egyszer szép és egyforma lesz a tusvonalam, akkor az is mehet. :D

2016. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszát olvasva nekem pont az jut eszembe, hogy inkább ne használjanak ennyi idősen, mert azok a bizonytalan/ronda/elkenődött/félig sikerült tusvonalak amiket tiniken látni állandóan csak rontanak a kinézeten, nem javítanak... ennek meg semmi értelme.
2016. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én sem sminkelem magam. :)

16/L

2016. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es azert irtam, mert akiket en ismerek 15-16 eveseket azoknak szinte mindig szepen van meghuzva egyreszt, masreszt inkabb tinikent gyakolorj, minthogy 25 evesen se tudj meghuzni egy tusvonalat. Mondjuk igaz, hogy elsore biztos nem sikerul jol, talan elsore jobb is a szemceruza, nekem azzal konnyebben megy es nem lehet vele akkorat hibazni.
2016. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6: És akkora mi van, ha 25 évesen sem fogja magát sminkelni, mert a természetesség híve? :)

Ez a jobbik eset.

2016. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tippeket :)
2016. aug. 2. 00:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Nővérem 27 évesen nem sminkel és sohasem sminkelt. Egyáltalán nem gáz.
2016. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fizikiwi ***** válasza:
Ha jól érzed magad smink nélkül, ne sminkelj. Ilyen lánnyal sem sokat találkozok :D
2016. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!