Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeintetek is tökéletes ez a...

Szeintetek is tökéletes ez a lány? Semmi hiba nincs benne . Link lejjebb

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 20. 10:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
a 9-es képén tényleg nem egy ritka szép csaj van... de szebb mint a tömegphicsák xddd (direkt írtam így)
2017. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Mert ez a lány tömeg akit belinkeltem? Nem tehet rola,hogy makulatlan a bore.Es arról sem tehet,hogy a legtobb lanynak ilyen arca van. De a tomegseg nem itt kezdodik.Hanem a full cap-pes adidas superstaros acromat eltakarom szaroknal.Gyönyörű letisztult igenyes

.

2017. febr. 3. 14:14
 23/32 anonim ***** válasza:

Haver, ez tényleg te vagy.

Fogadd el, hogy ez a lány nem annyira szép, csak szerinted.

Szerintem tudod ki a szép? Ő: [link]

Ő karakteres: [link]

Az általad linkelt lány átlagos, az arca is, a tömeg(******) azért mondják rá, mert olyan a sminkje, haja, póza, mint a 12-18+ éves lányoknak mostanában.

A te sztárolásod miatt nem lesz gyönyörű, pár év múlva talán, de azért több képet (pl. smink nélkülit) is mutathatnál róla.

2017. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Vagy te vagy a csaj, vagy tetszik neked, de totál gázok a reakcióid. Kb mint egy 10 évesnek.
2017. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#23 Az elso kepen a lany,nagyon szep,tenyleg! De a màsodik..

Es nem o vagyok!

2017. febr. 3. 17:52
 26/32 A kérdező kommentje:
A szemoldoke sem szèp,es a fule is kiall.
2017. febr. 3. 17:53
 27/32 anonim ***** válasza:
attól lesz karakteres az arca, amiért neked nem tetszik. és igen, ő tömeg. nem tudhatod hogy makulátlan a bőre. lehet hogy csak a smink teszi.. szóval szerintem is felesleges itt védeni, nem ér annyit az egész csaj :D
2017. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A masodiknak katakteres arca van. Akkor kicsoda o neked? Talan a lanyod?
2017. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát, megnézném smink nélkül, kócos hajjal. Ezen a képen, így szép, aranyos.
2017. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
De azért tökéletesnek nem mondanám. *Előző*
2017. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!