Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi az jó a tetoválásba, miért...

Mi az jó a tetoválásba, miért tetováltatnak emberek?

Figyelt kérdés
Abszolút nincs tetoválásom és nem is lesz. Én egy nagy hülyeségnek tartom. Szerintem nagyon drága aztán azt szinte mindig ott marad max. nagyon nehéz műtéttel lehet levenni akkor is a hegszövet ott marad, valamit fáj amikor csinálják....
2023. márc. 12. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Oké.
2023. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
58%
Köszi az infót.
2023. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Valakinek tetszik, valakinek meg nem🙈🙉 Ehhez segítség kellett?
2023. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, a többi ember miért.

Én azért, mert szeretem azokat a mintákat, amik rajtam vannak. Mindet én terveztem, sokáig gondolkodtam rajta, és örömmel tölt el, hogy rajtam vannak, hogy MINDIG rajtam vannak.

2023. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Te helyi hülye vagy?
2023. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Néha úgy sajnálom, hogy a kérdéseket nem lehet lepontozni.
2023. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
A rajtam lévő tetkók mind élményeket, emlékeket mutatnak, vagy emlékeztetnek rájuk. És mindig ott vannak, ez bennük a jó, a nehéz percekben emlékzetetnek, hogy van kiút. Azok a szeretteim, akik már nincsenek köztünk így mégis velem vannak egy kicsit.
2023. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

#7 Küldenék szívecskét, csak nem mobilról írok, gépről pedig nem tudok :-)

#4 vagyok

2023. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

"valamit fáj amikor csinálják..."


Nekem az fáj, mikor valaki ekkora gyökér, hogy erőlködik a szaros véleményével.


Én most készülök a 13.ra, mégse szórom tele a netet, hogy tetováltasson mindenki, mert én azt mondtam...

Ja, és eltüntetni se akarom egyiket se. Egy minimális takarást tervezek bővítéssel, de azt sem megbánás miatt, mivel egyiket sem bántam meg.

2023. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki más miatt. Rajtam pl. csak egy tetkó van, de az olyasmit ábrázol, ami a legfontosabb dologhoz kapcsolódik az életemben, ezért öröm rá nézni, és egyszerűen hiányzott rólam, amíg nem csináltattam meg. Fontos volt számomra, hogy mindig rajtam legyen valami az adott dologgal kapcsolatban, függetlenül attól, hogy milyen ruhát, kiegészítőket viselek. Ez valami állandó, valami örök, ami az idők folyamán teljesen a részemmé vált.
2023. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!