Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lovas tetoválás 15 évesen?

Lovas tetoválás 15 évesen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 3 éve sportolói szinten lovagolok, de eddig is imádtam a lovakat, az egész életemet ennek a sportnak szeretném szentelni (lovasedzőnek szeretnék tanulni is).

Eddig nem sokat gondolkodtam tetováláson, de nemrég megláttam egyet, ami nekem rettentően megtetszett ( [link] Megmutattam a szüleimnek, anyukám egyből beleegyezett, mert neki is tetszik.

Nem azért csináltatnám, mert "hű de menő lennék vele", hanem mert büszkén viselhetném és mutogathatnám, hogy lovas vagyok.

A kérdésem, hogy szerintetek megcsináltassam-e? Nem érzem magamat túl fiatalnak hozzá, de a többi 15 évesek tetoválásairól szóló kérdések láttán kicsit elbizonytalanodtam. Ja, és a csuklón nem nyúlik a bőr? Ha kicsit híznék, nem fog eltorzulni a tetkó?



2016. júl. 10. 10:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem jó a képhez a link: [link]
2016. júl. 10. 10:28
 2/22 anonim ***** válasza:

Aranyos kis minta, viszont a csuklódra ilyen korban ne tetováltass! Nem tudhatod még merre visz az élet, sok munkahelyen a csuklós tetkó kizáró ok.

[link]

ez a minta pl a bokádon is nagyon jól nézne ki és azt könnyebb elrejteni is :)

Csak ügyesen!:)


19L

2016. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, ezt a munkahelyes dolgot nem is tudtam:) Viszont azt hallottam, hogy a bokára iszonyatosan fáj, nekem pedig amúgy is alacsony a fájdalomküszöböm:(
2016. júl. 10. 11:06
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez nem durva tetkó meg karórával ellehet takarni. Meg ha lovasedző leszel akkor meg nem gond.
2016. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát mindenkinek más a fájdalomtűrése.. nekem a bokám felett van egy minta és az egyáltalán nem fájt, viszont barátnőm a csukló tetoválás közben majd meg őrült, de valahol logikus is, hiszen ott nagyon nagyon vékony a bőr.

#1 voltam

2016. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem a lábam sajnos sokkal érzékenyebb, mint a karom:D Ha ez nem így lenne, bokára csináltatnám, mert az a hely is nagyon tetszik.
2016. júl. 10. 11:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben várnék még vele 3-4 évet. Ha akkor is nagy lovas leszel, akkor hajrá. Nagyon fiatal vagy még, és gondolhatod, hogy életed végéig ezt fogod csinálni, aztán lehet hogy másfele visz az élet.

Én is táncoltam és lovagoltam. Mind a kettőt szívvel lélekkel. A lovaglást is olyan szinten, hogy én törtem be az egyik új lovat. És mégis máshogy alakult, még 20 alatt abba kellett hagynom. Mindkettő fájdalmas pont, de már nem tudom űzni egyik sportot sem. Ha tetoválás lenne rajtam, csak jobban fájna.


Persze lovasedzőnek szeretnél tanulni, szóval értem, hogy eléggé határozott vagy ezzel szemben, ettől függetlenül továbbra is azt tanácsolom, hogy várj vele pár évet és utána csináltasd meg.

2016. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot:)
2016. júl. 10. 12:12
 9/22 anonim válasza:
Szerintem csináltass inkább hennát hiszen itt a nyár és most úgyis nagy divat :)így majd láthatod hogy milyen lesz
2016. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Ez még egy elég kis tetoválás, ha szeretnéd es a szüleid is engedik nyugodtan csináltasd meg.

Amikor már ott tartasz hogy munka, az meg gondolom még par ev mulva lesz, pl 6-7 ev, reméljük hogy már nem lesz ennyire befolyásoló tényező a tetoválás, bár már manapság sem annyira az.

A kis hízástól,sulyváltozástól nem fog eltorzulni, főleg nem a csuklón.

2016. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!