Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lovas tetoválás 15 évesen?

Lovas tetoválás 15 évesen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 3 éve sportolói szinten lovagolok, de eddig is imádtam a lovakat, az egész életemet ennek a sportnak szeretném szentelni (lovasedzőnek szeretnék tanulni is).

Eddig nem sokat gondolkodtam tetováláson, de nemrég megláttam egyet, ami nekem rettentően megtetszett ( [link] Megmutattam a szüleimnek, anyukám egyből beleegyezett, mert neki is tetszik.

Nem azért csináltatnám, mert "hű de menő lennék vele", hanem mert büszkén viselhetném és mutogathatnám, hogy lovas vagyok.

A kérdésem, hogy szerintetek megcsináltassam-e? Nem érzem magamat túl fiatalnak hozzá, de a többi 15 évesek tetoválásairól szóló kérdések láttán kicsit elbizonytalanodtam. Ja, és a csuklón nem nyúlik a bőr? Ha kicsit híznék, nem fog eltorzulni a tetkó?



2016. júl. 10. 10:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2016. júl. 10. 19:25
 12/22 anonim ***** válasza:
Igazából ez annyira kicsi tetoválás, hogy szinte bárhova tetováltathatnád, nem vészes. Ha így feketébe szeretnéd szintén nem annyira fájdalmas mint egy színes tetoválás. Nekem egy teli vállas 6 órás tetoválásom van amibe színes is van, na ott a fekete nem fájt (csak kicsit kellemetlen volt.. ez a tetoválás 80%át teszi ki), a piros már égetett (mint ha nagyon leégtem volna a napon) a narancssárga az 5. órában pedig ilyen élesebb fájdalom és a leégés keveréke ott már húztam a szám de tűrtem. Ez a tetoválás szerintem nincs 20 perc se és fekete ( a színes az azért fáj jobban mert mélyebbre kell dolgozni a bőrbe) szóval bokára is rakhatod simán, de a csukló se vészes hely már manapság egy ilyen mintával. A lényeg, hogy jól gondold át hisz életed végéig viselni fogod. Lehet meg kéne várni, hogy 17-18 legyél, addig ugyan ilyet tudsz hennával is magadra festetni. 18/f
2016. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ez nem igaz ha van pénzed leszedik neked ha nem tetszik (jó persze az is macera hosszú) viszont akkor is megoldható
2016. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy 100%ig kijön, főleg a színes, az mivel mélyebb bőrrétegbe van mint a fekete, nehezebben szedi ki a lézer elvileg 100%ra nem is biztos, hogy kitudja. És több alkalom kell, lehet fél évig havi egyszer el kell menni, hogy elérd a célod, tetoválástól függően. Ja és egy alkalom úgy hallottam 10ezertől kezdődik..
2016. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam:) nagyon fájt, de imádom.
2016. aug. 24. 13:55
 16/22 anonim válasza:

Dejó😍

Tudsz fel tenni kepet? Mennyire fajt? Hany perc volt?

2016. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

[link]

Kicsit több mint 5 perc volt. A lófej fájt a legjobban, ott ki is könnyeztem, de a többi rész sem volt kellemes:D

2016. aug. 25. 11:34
 18/22 anonim válasza:
uhh nagyon jo :3 hát sztem megérte az a fájdalom meg ott alapból vékony a bőr... am ugratsz? hol lovagolsz?
2016. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Írok privit:)
2016. aug. 27. 18:03
 20/22 anonim ***** válasza:
Jajjaj, hát azért nem a legszebb munka... :/
2016. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!