Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lovas tetoválás 15 évesen?

Lovas tetoválás 15 évesen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 3 éve sportolói szinten lovagolok, de eddig is imádtam a lovakat, az egész életemet ennek a sportnak szeretném szentelni (lovasedzőnek szeretnék tanulni is).

Eddig nem sokat gondolkodtam tetováláson, de nemrég megláttam egyet, ami nekem rettentően megtetszett ( [link] Megmutattam a szüleimnek, anyukám egyből beleegyezett, mert neki is tetszik.

Nem azért csináltatnám, mert "hű de menő lennék vele", hanem mert büszkén viselhetném és mutogathatnám, hogy lovas vagyok.

A kérdésem, hogy szerintetek megcsináltassam-e? Nem érzem magamat túl fiatalnak hozzá, de a többi 15 évesek tetoválásairól szóló kérdések láttán kicsit elbizonytalanodtam. Ja, és a csuklón nem nyúlik a bőr? Ha kicsit híznék, nem fog eltorzulni a tetkó?



2016. júl. 10. 10:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a tiéd. Lehet mert vastag a karod.
2016. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
És vágd le a kezedet, mert az kevésbé ciki mint ez a tucat tetkó. Közönséges. Ugye nem hiszed hogy egyedi?
2016. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!