Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Alkar tetoválás.17 évesen?

Alkar tetoválás.17 évesen?

Figyelt kérdés
17/F . Most leszek 17 es tetovalast kertem szuletesnapomra. Az alkalomra szeretnek egy nyilvesszot a belso reszere. Folyamatosan sportolok es edzek . Edzeni fogok kesobb is. De nagy allat sosem akarok lenni mert nem tetszik. Az lenne a kerdesem,hogy hatraltatna e a jovoben a tetovalas munka teren es,hogy mennyire torzulhatna el?
2016. okt. 9. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én is szeretnék alkarra tetoválást, de inkább lemondtam róla, mert félek hogy a munka miatt bajban lennék :/ szerintem inkább csináltasd felkarra ha még nem tudod mit fogsz később dolgozni :)
2016. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Varrass a seggedre valamit. Hisz minden öntudatos tetkós azt állítja, hogy nem a feltűnési viszketegség hajtja.
2016. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A homlokodra arratnam ,hogy ide uss te barom. Direkt a belso alkalomra rakom ,hogy en lassam amikor ranezek nem kivulre ,hogy mas .
2016. okt. 9. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:

normális helyen az ilyen nem jelent gondot

mi emberek között dolgozunk, és eddig minden kollégát felvettünk, akinek volt tetkója, sőt egész karosak is voltak közte

nyakon-arcon azért senkinek se volt

2016. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, ez biztato valasz volt.
2016. okt. 16. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!