Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mondanátok véleményt?...

Fiúk! Mondanátok véleményt? Mennyire bírnátok egy ilyen lányt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit írnék magamról, illetve ahogy látom saját magam, és amit mások visszajelzéséből leszűrök.

Az emberekkel való első találkozásomkor úgymond igyekszem 'szimpatikusan' viselkedni tehát mindenkire mosolygok, és azzal is megpróbálok kedvesen viselkedni, aki amúgy nem igazán szimpatikus.

Alapból,a mindennapokban egy kicsit feledékeny, és humoros(mondhatom magamra,hogy humoros?csak mert legtöbbbször mindenki nevet körülöttem, és sokan mondják, hogy már jópárszor feldobtam a napjukat)lány vagyok, aki néha sokat beszél (bár próbálok figyelni magamra, és persze másokra). Érdekelnek a tudományok, a technika, és viszonylag jól tanulok, 4-5 közötti az átlagom,átszámolva. (Erdélyben tízes skálán vannak a jegyek, és itt 9.70)

Ezen kívül nap-mint-nap előjön a kissé filozófikus, komolyabb oldalam, ilyenkor a hozzám közelebb állókkal néha próbálom megvitatni a problémáikat, és a beszélgetés végeztével összevetem saját magammal, a saját problémáimmal.

Szeretek festeni, rajzolni,nyolc éve zongorázom,illetve néha gitározom,állítólag jó a hangom,szoktam néha hosszú, melankolikus,nyomott hangulatú verseket írni. Szeretek fotózni, bár még nem annyira értek hozzá, csak pár alapfogalmat, és néhány fontosabb dolgot az obiektívekről.

(Ja és nagyon érdekelnek a mobilok, ha valaki telefont tervez venni, általában tőlem kér tanácsot.Az utóbbi időben elég szaki lettem a témában).


Két dolog van,amit igazán utálok: vásárolni, és azt, ha szemberöhögnek, mikor komolyan próbálok beszélni.


Tehát végül is az lenne a kérdésem, hogy fiúk, a ti szemszögetekből mennyire szimpatikus egy ilyen lány?

(és igen, tudom, hogy ennyiben nem lehet leírni egy embert, és az ember saját magáról alkotott véleménye nagyon szubjektív, elfogult , de azért mégis, jó lenne valaki olyan véleménye, aki nem mond pozítívat, csak azért, hogy kedves legyen.-értsd: nem ismer személyesen)



2013. szept. 3. 19:26
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
Hozzám jössz?
2013. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Kihagytam még azt, hogy veszekedni is utálok. (vagyis gyakorlatilag nem is tudok ).
2013. szept. 3. 19:31
 3/45 anonim ***** válasza:
Hii ilyet keresek enyem!:d
2013. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
60%
200%-ban. Úgy látom hasonló az érdeklődési körünk, és azok a dolgok is, amiket nem szeretünk. Erdélyi ismerőseim mondták, hogy arra még vannak normális nők (miután leesett az álluk, hogy az itteniek többsége mennyire felszínes, de legfőképp alkalmatlan bármilyen komoly kapcsolatra). Hát ez alapján ez tény.
2013. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám pls.
2013. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
96%
I dont know who you are but i will find you and i will marry you :3
2013. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%

Tök normális vagy :)

Hidd el, a férfiak utálnak vásárolni, és jó, ha valakivel lehet hülyülni is, de komoly dolgokról is lehet beszélni.

Emellett "mellékesen" kiderül, hogy van helyesírásod, tudsz fogalmazni, ami sokaknál alapvető.


Nem tudom, mindehhez hány éves vagy, de egyáltalán nem tűnsz éretlennek, ami megint pozitív.


Dicsérjelek még, vagy elég ennyi? :D


Ha nem laknál messze, még udvarolnék is :)

2013. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
Szia!A leírtak alapján teljesen rendben lehetsz,bár tényleg ennyiből nem lehet megismerni az embert.Vannak közös érdeklődési köreink,így akár akármi is lehetne :) Csak sajna elég messze vagyok hazámtól :/
2013. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív válaszokat. :)

(és egyelőre még nem tervezek férjhez menni, messze van az még :D)

2013. szept. 3. 19:55
 10/45 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekből,semmivel sincs baj.

De ez alapján még nem tudnám.

2013. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!