Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mondanátok véleményt?...

Fiúk! Mondanátok véleményt? Mennyire bírnátok egy ilyen lányt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit írnék magamról, illetve ahogy látom saját magam, és amit mások visszajelzéséből leszűrök.

Az emberekkel való első találkozásomkor úgymond igyekszem 'szimpatikusan' viselkedni tehát mindenkire mosolygok, és azzal is megpróbálok kedvesen viselkedni, aki amúgy nem igazán szimpatikus.

Alapból,a mindennapokban egy kicsit feledékeny, és humoros(mondhatom magamra,hogy humoros?csak mert legtöbbbször mindenki nevet körülöttem, és sokan mondják, hogy már jópárszor feldobtam a napjukat)lány vagyok, aki néha sokat beszél (bár próbálok figyelni magamra, és persze másokra). Érdekelnek a tudományok, a technika, és viszonylag jól tanulok, 4-5 közötti az átlagom,átszámolva. (Erdélyben tízes skálán vannak a jegyek, és itt 9.70)

Ezen kívül nap-mint-nap előjön a kissé filozófikus, komolyabb oldalam, ilyenkor a hozzám közelebb állókkal néha próbálom megvitatni a problémáikat, és a beszélgetés végeztével összevetem saját magammal, a saját problémáimmal.

Szeretek festeni, rajzolni,nyolc éve zongorázom,illetve néha gitározom,állítólag jó a hangom,szoktam néha hosszú, melankolikus,nyomott hangulatú verseket írni. Szeretek fotózni, bár még nem annyira értek hozzá, csak pár alapfogalmat, és néhány fontosabb dolgot az obiektívekről.

(Ja és nagyon érdekelnek a mobilok, ha valaki telefont tervez venni, általában tőlem kér tanácsot.Az utóbbi időben elég szaki lettem a témában).


Két dolog van,amit igazán utálok: vásárolni, és azt, ha szemberöhögnek, mikor komolyan próbálok beszélni.


Tehát végül is az lenne a kérdésem, hogy fiúk, a ti szemszögetekből mennyire szimpatikus egy ilyen lány?

(és igen, tudom, hogy ennyiben nem lehet leírni egy embert, és az ember saját magáról alkotott véleménye nagyon szubjektív, elfogult , de azért mégis, jó lenne valaki olyan véleménye, aki nem mond pozítívat, csak azért, hogy kedves legyen.-értsd: nem ismer személyesen)



2013. szept. 3. 19:26
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, Úristen és jól írtad le az "egyelőre" szót :D komolyan feleségül veszlek. :D
2013. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

amit leírtál, szinte mindben hasonlítunk és én is "ilyen" vagyok, illetve megtalálhatóak bennem, kivéve, hogy én szeretek vásárolni, ha van pénz:D

szóval igen, bírnálak... :) ha számomra szép lennél, én hozzám is jöhetnél, ha még a kor is stimm. :DD

19/f

2013. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

A bökkenő az,hogy tényleg elég ''kicsi'' vagyok , ha úgy vesszük. (ha,már szóba került a házasság. De tudom, hogy nem értitek komolyan )

Ebben a korban még sokat számít a korkülönbség. 15 évesen szerintem még nem lehet

2013. szept. 3. 21:38
 15/45 A kérdező kommentje:

A bökkenő az,hogy tényleg elég ''kicsi'' vagyok , ha úgy vesszük. (ha,már szóba kerültek a kapcsolatok. De tudom, hogy nem értitek komolyan )

Ebben a korban még sokat számít a korkülönbség. 15 évesen szerintem még nem lehet komoly kapcsolatról beszélni, én pedig nem szeretnék fűvel-fával összejönni. Ezért nekem eléri várni még vagy egy-két évet :D

t. :D

2013. szept. 3. 21:44
 16/45 anonim ***** válasza:
93%
Jól látod a dolgokat. 15 évesen még bőven ráérsz ismerkedni. Mindenesetre gondolkodásmód szempontjából érettebb vagy mint egy átlag 18-2x éves nő. Tarsd meg ezt a jó tulajdonságodat.
2013. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
89%

No, Te azon lányok közé tartozol, akik tényleg elmondhatják magukról, hogy érettebbek a koruknál :)

Az írásod alapján bőven idősebbnek gondoltalak, és ez pozitív.

Ha csak tisztában vagy az értékeiddel, és nem szállsz el magadtól, akkor nem hiszem, hogy gondjaid lesznek :)

2013. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Ennyi infó alapján tényleg nem sokat lehet mondani rólad, főleg hogy csak pozitívumokat írtál magadról.

Amit viszont leírtál, azt az értelmesebb/érettebb férfiak valóban jó pontnak veszik (például én is olyan nőt keresek, akit érdekelnek a tudományok, vicces, vidám és vitaképes, mindenről megvan az unikális véleménye, művelt és tájékozott, és be nem áll a szája :) ).


Amiket leírtál, azok alapján tetszel nekem is. Habár általános és általában érvényes sztereotípia, hogy az ilyen lányok a legtöbb esetben nem szépek és nőiesek.


Mindezek ellenére én akár szívesen meg is ismernélek. :)


17/F, Szeged

2013. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Nekem 9,50 volt tavaly az átlagom :D , am szerintem túl normális vagy XD
2013. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor negatív tulajdonságok, amik most eszembe jutnak: feledékeny, bizonyos esetekben felelőtlen, sok esetben hamar feladom a dolgokat(nincs bennem elég kitartás), akaratlanul is állandóan igyekszem a társaság középpontjában lenni, így megsértve néha másokat, túlzott őszinteség: ha valakiről rossz véleményem volt régebb, akkor igyekszem ezt elmondani neki,(nem tudom miért, bár ez így kétszínűen hangozhat) ha hazudok, akkor később beismerem, következményektől függetlenül, titoktartással is két lehetőség van: vagy valahogy elfecsegem, vagy egyszerűen elfelejtem, mondjuk az utóbbi többször előfordul.

Most ennyi jutott eszembe, de még biztos vannak nagyobbak is, kisebbek is.

2013. szept. 23. 20:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!