Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mondanátok véleményt?...

Fiúk! Mondanátok véleményt? Mennyire bírnátok egy ilyen lányt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit írnék magamról, illetve ahogy látom saját magam, és amit mások visszajelzéséből leszűrök.

Az emberekkel való első találkozásomkor úgymond igyekszem 'szimpatikusan' viselkedni tehát mindenkire mosolygok, és azzal is megpróbálok kedvesen viselkedni, aki amúgy nem igazán szimpatikus.

Alapból,a mindennapokban egy kicsit feledékeny, és humoros(mondhatom magamra,hogy humoros?csak mert legtöbbbször mindenki nevet körülöttem, és sokan mondják, hogy már jópárszor feldobtam a napjukat)lány vagyok, aki néha sokat beszél (bár próbálok figyelni magamra, és persze másokra). Érdekelnek a tudományok, a technika, és viszonylag jól tanulok, 4-5 közötti az átlagom,átszámolva. (Erdélyben tízes skálán vannak a jegyek, és itt 9.70)

Ezen kívül nap-mint-nap előjön a kissé filozófikus, komolyabb oldalam, ilyenkor a hozzám közelebb állókkal néha próbálom megvitatni a problémáikat, és a beszélgetés végeztével összevetem saját magammal, a saját problémáimmal.

Szeretek festeni, rajzolni,nyolc éve zongorázom,illetve néha gitározom,állítólag jó a hangom,szoktam néha hosszú, melankolikus,nyomott hangulatú verseket írni. Szeretek fotózni, bár még nem annyira értek hozzá, csak pár alapfogalmat, és néhány fontosabb dolgot az obiektívekről.

(Ja és nagyon érdekelnek a mobilok, ha valaki telefont tervez venni, általában tőlem kér tanácsot.Az utóbbi időben elég szaki lettem a témában).


Két dolog van,amit igazán utálok: vásárolni, és azt, ha szemberöhögnek, mikor komolyan próbálok beszélni.


Tehát végül is az lenne a kérdésem, hogy fiúk, a ti szemszögetekből mennyire szimpatikus egy ilyen lány?

(és igen, tudom, hogy ennyiben nem lehet leírni egy embert, és az ember saját magáról alkotott véleménye nagyon szubjektív, elfogult , de azért mégis, jó lenne valaki olyan véleménye, aki nem mond pozítívat, csak azért, hogy kedves legyen.-értsd: nem ismer személyesen)



2013. szept. 3. 19:26
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
Nagyon hasonló az érdeklôdési körünk :) Én ilyen barátnôt szeretnék :D
2014. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Szuper! Megkérdezhetem hány éves vagy?

Első, ami feltűnt, hogy végre van egy csaj, aki normálisan meg tud írni egy szöveget, tisztában van vele, hová kell vesszőket tenni és még bekezdésekre is megpróbálta tagolni a mondandóját! Komolyan mondom, a mai 13-14 éves lányok nagy része már írni sem tud és ezek fogják felnevelni a következő generációt? 30 év múlva olyan szintű lesz az elbutulás, hogy nemhogy írásban, de szóban sem fogják tudni kifejezni magukat.

A feledékenységgel nincs baj, a ha meg sokan nevetnek körülötted, az csak jó lehet. Ha érdekelnek a tudományok, az hatalmas piros pont nálam, a 4-5 átlag pedig még nagyobb. A filozofálós vonal is tetszik, ez is arra utaló jel, hogy legalább gondolkodsz és mások problémájából is képes vagy tanulságot levonni.

Festés, rajzolás, zongorázás, versek. Király! Ezek ugyan engem nem érdekelnek, de legalább van rendes hobbid és értelmesen eltöltöd az idődet. Itt megint ki kell térnem a mai generációra. A legtöbb csajnak annyiból a hobbija, hogy faszbuk-on posztolgat, pózolós képeket tesz fel, aztán lesi mennyien lájkolták, plusz kiírogatják azokat nagy életigazságokat, amik terjengenek ott. Azt is kijelölés-beillesztéssel, mert leírni már nem tudnák.

Az mondjuk nem a legjobb, ha nem tudsz veszekedni, a saját igazadat mindig meg kell, hogy tudd védeni.

Összességében nekem tetszel így látatlanban, csak így tovább, én egy ilyen lánnyal szívesen megismerkednék! :)

21/F

2014. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
-_-Olvass utanna,hogy hány éves!
2014. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem. :D Utanna? Nem kommenteket olvasni jöttem, hanem a kérdésre válaszolni, de ha már felhívtad rá a figyelmem, utánanéztem, hogy 15. Többnek gondoltalak volna az írásod alapján, kérdező. :)
2014. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
Sziasztok! a bemutatkozó szöveget olvasva magamra ismertem, és örömmel látom, hogy vannak akik még tudjék értékelni ezeket a tulajdonságokat egy lányban. 19 éves vagyok, és eddig egy barátom volt. A fiúk körében úgy érzem megállom a helyem, jókat tudok beszélgetni velük. Szépnek mondanak, amit néha elhiszek, de sosem lennék beképzelt emiatt. Én eddig azt tapasztaltam, hogy a fiúk inkább csak haverkodnak velem, és nem nőként tekintenek rám. Szerintetek ez miért van?
2014. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:

#35. szerintem azért lehet mert a mai 18-19 évesek nagy része (a fiatalabb részt nem is említem) nem komoly kapcsolatra hajt, csak éli a semmiérő életét majmolja a divatot és azt hiszi magáról, hogy ő így most nagyon kemény. És sajnos a lányok nagy része ezekre a semmiérő majmokra bukik. Persze vannak kivételek mindkét nemben. Én átlagosnak tartom magam szóval nincs ecset hajam, nem hordok akármilyen márkás pólót pulóvert, nincsen 5 kilós aranylánc a nyakamban, nincs 180 ezres telefonom (bár megtehetném, de minek) és sajnos azt kell mondjam a magam fajtákat nagy ívben leszarják... Mert az már nem, divat ha nem vágok idióta képet egy fényképen és nem lóg ki a fél valagam a nadrágból úgy hogy egy autót elhúzni képes öv díszeleg a farmeron...

18/f

2014. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
100%

Az eredeti kérdésre válaszolva, nekem nagyon szimpatikus ha egy lány ilyen. Ne változtass ezen. Egyszer valakit nagyon boldoggá fogsz tenni.

Ha nem cigizel és nem jársz össze vissza buliba ahol tök részeg vagy nálam 10-ből 11 pont.

Előző voltam.

2014. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
#35ös vagyok. Annyit üzennék az ilyen fiúknak, hogy legyenek bátrabbak, és ne hagyják, hogy a divatmajmok elvegyék a kedvüket az ismerkedéstől :) és annál jobb nincs, ha látok egy fiút, aki jól érzi magát a bőrében úgy ahogy van, drága cuccok nélkül. Hab a tortán lenne, ha egyszer egy ilyen fiú érdeklődne irántam :)
2014. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
Én így érzem magam jól ahogy vagyok :) Akinek nem tetszik ne nézze :)
2014. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Ezredesmckirályelnök válasza:
26%

ÓJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!

MEGDUGNÁLAK

2014. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!