Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mondanátok véleményt?...

Fiúk! Mondanátok véleményt? Mennyire bírnátok egy ilyen lányt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit írnék magamról, illetve ahogy látom saját magam, és amit mások visszajelzéséből leszűrök.

Az emberekkel való első találkozásomkor úgymond igyekszem 'szimpatikusan' viselkedni tehát mindenkire mosolygok, és azzal is megpróbálok kedvesen viselkedni, aki amúgy nem igazán szimpatikus.

Alapból,a mindennapokban egy kicsit feledékeny, és humoros(mondhatom magamra,hogy humoros?csak mert legtöbbbször mindenki nevet körülöttem, és sokan mondják, hogy már jópárszor feldobtam a napjukat)lány vagyok, aki néha sokat beszél (bár próbálok figyelni magamra, és persze másokra). Érdekelnek a tudományok, a technika, és viszonylag jól tanulok, 4-5 közötti az átlagom,átszámolva. (Erdélyben tízes skálán vannak a jegyek, és itt 9.70)

Ezen kívül nap-mint-nap előjön a kissé filozófikus, komolyabb oldalam, ilyenkor a hozzám közelebb állókkal néha próbálom megvitatni a problémáikat, és a beszélgetés végeztével összevetem saját magammal, a saját problémáimmal.

Szeretek festeni, rajzolni,nyolc éve zongorázom,illetve néha gitározom,állítólag jó a hangom,szoktam néha hosszú, melankolikus,nyomott hangulatú verseket írni. Szeretek fotózni, bár még nem annyira értek hozzá, csak pár alapfogalmat, és néhány fontosabb dolgot az obiektívekről.

(Ja és nagyon érdekelnek a mobilok, ha valaki telefont tervez venni, általában tőlem kér tanácsot.Az utóbbi időben elég szaki lettem a témában).


Két dolog van,amit igazán utálok: vásárolni, és azt, ha szemberöhögnek, mikor komolyan próbálok beszélni.


Tehát végül is az lenne a kérdésem, hogy fiúk, a ti szemszögetekből mennyire szimpatikus egy ilyen lány?

(és igen, tudom, hogy ennyiben nem lehet leírni egy embert, és az ember saját magáról alkotott véleménye nagyon szubjektív, elfogult , de azért mégis, jó lenne valaki olyan véleménye, aki nem mond pozítívat, csak azért, hogy kedves legyen.-értsd: nem ismer személyesen)



2013. szept. 3. 19:26
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:

Wáá,nem semmi teljesitmény.Erdélyben pontosabban hól laksz ?Felkeltetted az érdeklödésemet!

16/F Marosvásárhely

2013. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Dejó! Én is PONTOSAN ILYEN VAGYOK! Csak pesti :) ikertesó
2013. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Te egy főnyeremény vagy! Főzni/sütni is tudsz? :)
2014. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Van még mit tanulnom, de valamennyire igen :)
2014. jan. 11. 20:35
 25/45 anonim ***** válasza:

szia, nem akarlak zaklatni, hiszen az előttem szólalók szerintem már megtették :D

és igen, lenyűgöző 1 stílusod van az elmondottak alapján :)

viszont engem is érdekelnek a versek és a remek fotók, kérhetnék tőled 1-et, 1-et mindkettőből? (persze csak ha készítettél már saját fotót)

előre is köszönöm ;)

2014. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :D
2014. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Leszel a csajom :D?
2014. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Meglepődtem hogy ennyi embernek tetszik a stílusod! Én alapból kerülöm az olyan nőket akik nem szeretnek vásárolni és sokat locsognak.
2014. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

áááá még egy olyan lány mint én!!! végre nem csak az egyen hajú értetlen p****kal van tele a világ!!! :):)

14L Szeged

2014. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

szeretlek :) bár én is gitározok, ebben szeretek jobb lenni mint a barátnőm, ezért nem szeretek olyan lányokkal járni vagy ismerekdni akik szintén gitároznak

igy vagyok a technikával is, ebben is szeretek jobb lenni

de amúgy nagyon jónak gondollak ezekből, csodás lány lehetsz :D

2014. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!