Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az összes lány aki tetszik,...

Az összes lány aki tetszik, mind mögöttem beszéli hogy csúnya vagyok :/ Így hogy csajozzak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
vedd lejjebb az elvárásaidat.
2014. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Kérj meg egy haverodat h vegye fel kamerára amint leöntöd őket egy nagy vödör jeges vízzel!


De megnézném mit szolnának :)

2014. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De már nem tudom lejjebb venni!
2014. szept. 2. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van az első válaszolónak.
2014. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Vedd lejjebb az elvárásaidat, ne várd egy szép lánytól sem, hogy szóba álljon veled, ha csúnya vagy.
2014. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy, hogy? Fordulj meg!
2014. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell lejjebb vinned az elvárásaidat. Inkább te magad változtass. És nem a külsődre gondolok, bár ha küldesz képet, elmondom a véleményem. Főleg inkább a személyiségre gondolok.
2014. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 18:18 ha igaz amit a kérdező írt, még csak akkor miket mondanának neki.Többet nőnél (lehet) nem is merne próbálkozni.

Bár gondolom h viccből írtad.De sajnos tapasztalatból írom h ha kihúzod az ilyen p*csáknál a gyufát akkor elhordanak mindennek.(még ha ettől függetlenül jó dumával be is fűzhetnéd/ted volna őket)

2014. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

vedd lejjebb ez mekkora hülyeség már, akkkor a sok kövér ronda csajnak miért van helyes fiúja? hagyjuk már, ne vegye lejjebb, nyugodgtan próbálkozzanak a csúnya fiúk is olyan lányoknál, akiket vonzónak találnak


én is ronda srác vagyok sok lány szerinte, de nem adtam fel, nem rég megkeféltem egy szép csajt úgy, hogy jóval magasabb is volt tőlem!

2014. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát igy sehogy teso
2014. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!