Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, próbálkozzak...

Van egy lány, próbálkozzak nála? (+1kérdés lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akit egy pékségben "ismertem" meg. Eladó ott. Amikor ő van minden reggel megyek. Csak 3-4 alkalommal beszéltünk, kedves meg minden és gyönyörű. Nekem még egy 2.5 hónapos mondjuk úgy "kapcsolaton" kívül nem volt még más. Szerintetek valahogy próbálkozzak és vállaljam, be hogy magában (vagy másoknak mesélve) legyek nevetség tárgya? :D Amúgy nem vagyok csúnya sokan azt mondják. Csak néha hülye.


Illetve van még 1 lány akit ugyan sosem ismertem csak interneten "akadtam rá". Ő pedig más mint a mostani lányok. Figyelem mindig miket tesz ki. Verset ír, sportol (futni jár), adakozik. Szóval szép és elég különleges... Mert ma ez már különlegesnek számít. Véleményetek szerint "nincs mit veszíteni" alapon megfogalmazzak neki pár sort, hogy szívesen megismerném? Ti nagy vonalakban mit írnátok neki. (Bár, már van egy nagyjából összeállt, azért érdekelne Ti mit írnátok. Ebből is talán tudok még ötletet meríteni). Mert ugye, ha azt írom: Szia, Szívesen megismernélek...... Szerintem egyből elküld a fenébe amiért ilyen unalmas sz-rral kínlódok nála.


Köszi, hogy elolvastad. Szép estét, napot. (ki mikor olvassa.)



2014. szept. 24. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Írhatnád neki, hogy szia nincs-e kedved egy kicsit beszégetni?
2014. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mert ugye, ha azt írom: Szia, Szívesen megismernélek...... Szerintem egyből elküld a fenébe amiért ilyen unalmas sz-rral kínlódok nála. "


Egy klasszikus tévhit. Én többször is mentem oda így a lányokhoz, senki sem küldött el a fenébe, több esetben is előfordult, hogy elérhetőséget kaptam. Nem az a lényeg igazából, hogy mit mondasz, hanem hogy hogyan mondod. Ha kell önbizalommal, mosolyogva mondod neki, hogy szívesen megismernéd, akkor bizony benne van a pakliban, hogy elfogadja a meghívásod főleg úgy, hogy nem vagy számára ismeretlen. Higyj nekem, tapasztalatból beszélek.

2014. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmm...Nem tudom. Szerintem ennél kreatívabbnak kellene lennem szerintem. Mert ez a kezdés lány helyében engem sem túlságosan tüzelne fel :))
2014. szept. 24. 21:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Előző válaszomat az #1-nek írtam.
2014. szept. 24. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok, egyébként én a pékségben dolgozó csajról beszéltem ^^
2014. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vorarlberna ***** válasza:

A pékség eladójához késöbb is fogsz menni többször, szóval vele próbálnám késöbb. Az élettársamat egy motorozásra hívtam el (még amikor nem ismertem, csak láttam 2-3x,) mentünk egy jó nagy kanyart a hegyekbe, és a pihenők alatt jókat beszélgettünk, mindig adott az út valami témát.

Sok sikert!

2014. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül is... 50-50%... Ha elfogadja a közeledésem jó vagyok, ha nem akkor minden marad a régiben. Csak "korainak" éreztem volna elhívni valahová. A nevét sem tudom. Igaz, ha valakit tök ismeretlenül megszólítasz, még ennyit se tudsz mint amennyit mi beszéltünk :DDDDD
2014. szept. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!