Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy csak csúnya...

Miért van az hogy csak csúnya lányok járnak ide?

Figyelt kérdés

Akárhány csajra ráírok vagy rám írnak küldik a képeket és annyira csúnyák hogy kegyetlen. Nem akarok megbántani ezzel senkit sem de komolyan ilyen 1,5/10 meg 2.75/10 esek az egyének...valami kegyetlen. Én kb 5-6/10-esnek tartom magam azért mert nem vagyok beképzelt és tudom hogy én sem vagyok tökéletes. Egy normálisan kinéző lány lehet hogy 7-8at is adna a külsőmre enyhén sportos jó fizimiskájú "sármos" vagyok ezt szokták mondani..de mégsem találok egy jólkinéző hölgyet sem... nem értem SZÉPEK gyertek elő pliz...


21/F


2015. jan. 2. 17:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Kösz b*szdmeg.
2015. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 ElnökÚr ***** válasza:
90%
Én ha ennyire büszke lennék magamra a számba verném saját magamnak...
2015. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
nem mondom hogy szép vagyok, de nem mindenki csúnya itt
2015. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
irj :* Marika 45/shemale
2015. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
Én láttam már itt olyan szép lányt hogy el sem hinnéd. Ne írjon senki, nem küldök róla képet. És nem is volt beképzelt, meg semmi ilyesmi. Amúgy meg még mindig nem társkereső oldal :D
2015. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%
vannak itt szép lányok. de te visszavehetnél az egódból :) az hogy neked senki nem felel meg az a privát véleményed, attól meg nem lesz senki csúnya vagy szép. de ha ekkora az arcod ne várd hogy egy normális lány is fog neked jelentkezni :) am sem itt kéne keresni
2015. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
51%
Te annak tartod magad más meg lehet 1 esnek. Aki gyakorin akar ismerkedni az esetek többségében nem túl vonzó.
2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%
Máglyán égetnélek el ezért a kijelentésért. Hogy jössz te ahhoz hogy sok lányt akit nem is ismersz lecsúnyázz? Hogy láttál 2-3 képet akik nem az eseteid. Nem kötelező gyakorin ismerkedni, el lehet menni, fel lehet kelni a gép elől sármos úr és ki lehet vonulni az utcára. Addig egy senki vagy
2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
51%
En nem mondanam magamat csunyanak :)
2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkinek más a szép

Akkor ide miért csak csúnya fiúk járnak? Ez a kérdés is lehet jogos

2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!