Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy csak csúnya...

Miért van az hogy csak csúnya lányok járnak ide?

Figyelt kérdés

Akárhány csajra ráírok vagy rám írnak küldik a képeket és annyira csúnyák hogy kegyetlen. Nem akarok megbántani ezzel senkit sem de komolyan ilyen 1,5/10 meg 2.75/10 esek az egyének...valami kegyetlen. Én kb 5-6/10-esnek tartom magam azért mert nem vagyok beképzelt és tudom hogy én sem vagyok tökéletes. Egy normálisan kinéző lány lehet hogy 7-8at is adna a külsőmre enyhén sportos jó fizimiskájú "sármos" vagyok ezt szokták mondani..de mégsem találok egy jólkinéző hölgyet sem... nem értem SZÉPEK gyertek elő pliz...


21/F


2015. jan. 2. 17:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, öcsi. Amelyik lány küldött nekem képet magáról, egyik sem volt csúnya, sőt...


Szerintem te csak hergelni akarod itt a csajokat, más célt nemigen látok a kérdésed kiírásában.

2015. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Ezt mindenki máshogy látja ;) Leírtam amit akartam, fejmosást is kaptam. Hideget-Meleget köszönöm mindenkinek a válaszát megkaptam amit akartam :D
2015. jan. 2. 18:29
 33/34 anonim ***** válasza:

Képet én sem küldök:))

10/9:DDDDDD

2015. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Beismerem, hogy ronda vagyok.. Nekem nincs akkora "EGOM" mint a kérdezőnek, sőt még önbizalmam sincs... Rengeteg lánynak küldtem ezen az oldalon képet, de egy sem írt vissza... Volt, aki azt írta december hónap környékén, hogy ismerkedni szeretne, de mióta küldtem magamról képet, azóta vissza sem ír... Egyébként meg eddig csak szép lányokat láttam ezen az oldalon, de az is lehet, hogy már annyira nincsenek igényeim, hogy minden lányt szépnek látok.. 18/F
2015. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!