Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy csak csúnya...

Miért van az hogy csak csúnya lányok járnak ide?

Figyelt kérdés

Akárhány csajra ráírok vagy rám írnak küldik a képeket és annyira csúnyák hogy kegyetlen. Nem akarok megbántani ezzel senkit sem de komolyan ilyen 1,5/10 meg 2.75/10 esek az egyének...valami kegyetlen. Én kb 5-6/10-esnek tartom magam azért mert nem vagyok beképzelt és tudom hogy én sem vagyok tökéletes. Egy normálisan kinéző lány lehet hogy 7-8at is adna a külsőmre enyhén sportos jó fizimiskájú "sármos" vagyok ezt szokták mondani..de mégsem találok egy jólkinéző hölgyet sem... nem értem SZÉPEK gyertek elő pliz...


21/F


2015. jan. 2. 17:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
12%
igaz! mert ők élőben nem akarnak ismerkedni és itt azt hiszik hogy sikerük lesz! am én se vagyok válogatós de tényleg rondák itt a csajok meg kövérek
2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Ezt cáfolom. Vannak itt kifejezetten csinos lányok is.
2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tartom magam se szépnek, se csúnyának, de nem küldök egy full anonim oldalra senkinek sem képet és ezt tartom ésszerűnek, nem bízok senkiben és ezt ne is várja el senki. Talán a kicsit csúnyácskák azért is küldenek, hogy hátha kapnak egy-két szép szót.
2015. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Igazad van! a java azért itt ismerkedik mert ronda kimenni az utcára

17/F

2015. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
70%
Eddig sem,ezek után meg főleg nem fogunk Veled foglalkozni:D Köszönjük,puszi. :)
2015. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy kérdésben a válasz. Azért, mert itt nem számít az arc, mert név és arc nélkül írhatsz. Mindez oké lenne, hisz nem várható el a modellalkat mindenkitől, de a poén az, hogy mindamellett milyen rusnyák még a pofájuk is nagy és vérig vannak sértve, ha valaki szóvá meri nekik tenni, hogy több tokájuk van, mint nekem lábujjam.

2015. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy kérdést a többi fiú felé hogy amikor valaki úgy tesz fel egy ismerkedős kérdést hogy odaírja a végére hogy: "xéves L" akkor miért rohanják meg több tucatnyian a zsákbamacska-lányt
2015. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

és miért csak beképzelt pasik járnak ide?

sok kérdést olvasok és észrevettem, hogy a pasik vannak elszállva maguktól, hogy milyen helyesek, sármosak, vonzóak

képek alapján nagyon nem

én láttam már itt szép lányt, ha te nem, akkor csak sajnálni tudlak

2015. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtad a rondábbakat,én vagyok a legszebb,még jó,hogy eddig nem láttál:D
2015. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
66%

Ha olyan jól néznél ki, akkor nem itt kellene ismerkedned, hanem a való életből már rég összejött volna olyan nő, hogy hú. A magam példájából kiindulva: jól nézek ki, és van is párom, nem kellett online képekért kuncsorogva megpróbálni valaki olyat találn, aki nekem tetszik.

És attól még, hogy neked valaki nem tetszik, nem jelenti azt, hogy ténylegesen csúnya. Ez a pontozási rendszer meg rémesen gyerekes, értem én, hogy valami egzakt mérőt szeretnétek kitalálni a külső véleményezésére, de könyörgöm, attól még, hogy 10es skála, nem lesz túlságosan megbízható az eredmény... Hiába próbálsz nagyon pontos lenni a számadataiddal.


22/l

2015. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!