Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy csak csúnya...

Miért van az hogy csak csúnya lányok járnak ide?

Figyelt kérdés

Akárhány csajra ráírok vagy rám írnak küldik a képeket és annyira csúnyák hogy kegyetlen. Nem akarok megbántani ezzel senkit sem de komolyan ilyen 1,5/10 meg 2.75/10 esek az egyének...valami kegyetlen. Én kb 5-6/10-esnek tartom magam azért mert nem vagyok beképzelt és tudom hogy én sem vagyok tökéletes. Egy normálisan kinéző lány lehet hogy 7-8at is adna a külsőmre enyhén sportos jó fizimiskájú "sármos" vagyok ezt szokták mondani..de mégsem találok egy jólkinéző hölgyet sem... nem értem SZÉPEK gyertek elő pliz...


21/F


2015. jan. 2. 17:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van én egy nálad 1 évvel fiatalabb fiu vagyok, eléggé kigyurt, jó esztétikus fejformájú, sokan dicsértek stb, aki igy megismert itt az else hitte hogy nincs barátnőm, a társkeresőkön meg nagymenő csajozónak hisznek. Visszatérve itta bizonyitéka hogy egy jobb pasi is esélytelenebb egy ronda csajnál, lehet a 80 üzenetböl 75 lekopik és marad 5 nekünk ennyise jut... A szépek megmár annyira népszerüek, én fennvagyok társkeresőn, havonta 1500-an is rájukirnak, gondolhatod mekkora lehet az egójuk, mikor nekem 10-ede se ir vissza...
2015. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
De, amint kiderül a hölgyemény személyisége, mármint képalapján tuti nem jönbe... jó nem azt mondom hogy nincsenek szépek mert vannak én is láttam már 1-2öt de kb 100 esetből...az meg hogy retek emberek járnak ide a fiúkból az is lehet igaz mert mint lány (ha az vagy) még nem találkoztál itt jóképűvel. Ha lány vagy és "szépnek" szebbnek tartod magad azátlagnál írj rám és meglátjuk :) , és még1xer mondom senkit sem akartam ezzel megsérteni csak már nagyon meguntam őket...bocsi.
2015. jan. 2. 17:38
 23/34 anonim ***** válasza:
Cáfolnám azta kijelentést hogy csak szemét meg ronda fiuk járkálnak, csak ezek a lusta pitsák baxnak visszairni mindenkinek és mindig a jobbak maradnak a végére, saját tapasztalat!
2015. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mas a szep. Elofordulhat h amelyik lanyt te nem tartod tulzottan vonzonak, azt mas igen.

Amugy ha ilyen ,,jo pasinak'' tartod magad, akkor azt hiszem inkabb eloben kene pontozd a lanyokat, es nem itt.

2015. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Én beszélgettem már itt egészen helyes srácokkal, sőt, ami azt illeti, egyszer másfél évre össze is jöttem eggyel innen. Én személy szerint csak az olyan jellegű levelekre nem válaszolok, amik vagy minősíthetlenül IQ-hiányos, vagy nagyon tajparaszt, "jó a segged, kő kóla?" kategóriás. De ezzel együtt is vallom, hogy az a pasi, aki tényleg jól néz ki, annak nincs szüksége itt ismerkedni, mert a külvilágban gond nélkül talál párt magának.


20as válaszoló vagyok.

2015. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

En sem tartom magam csunyanak egyaltalan es ezert a kijelentesemert nem gondolnam , hogy nagy az egom..ahogy a kerdezonek sem feltetlen... mindenki szokott tukorbe nezni gondolom...

Amugy kerdezo, kuldenel kepet? Kivancsi vagyok.

2015. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Azért egy 10/5 alá senkise fogja leadni a lécet ha legalább 7-8-as fiu vagy mégtöbb, eleve belső és külső együtt adja a vonzalmat meg a kémia, vanegy szint ami alatt már senkinél nem jön létre...
2015. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Asszed olyan könnyü párt találni a való világba? :D:D, nézhetsz ki te akárhogy akkis baromi nehéz és szinte reménytelenebb a vlaóság minta netes ismerkedés, ittmár sikerült randiznom ugyhogy egy társkeresőn ismertem meg, a valóságba megismertekkel soha...
2015. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
nem csak azok vannak,akiket én láttam,aranyosak vagy dögösek voltak,kortól függően persze :D meg kell válogatni kivel beszél az ember normálisan.
2015. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Ez is egy szempont.... Nézzétek meg ezt.


[link]

2015. jan. 2. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!