Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha két barátnő egymásnak...

Ha két barátnő egymásnak bólint, hogy látótávolságban vagyok, aztán rámnéz, akkor bejövök neki (k) vagy egyéb oka is lehet?

Figyelt kérdés
Csak szokatlan nekem, mivel nem tartom magam helyes srácnak, mondjuk rondának se.

2015. ápr. 12. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ez egyeztető jelük a meggyilkolásodra :o vigyázz!
2015. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

vagy egyetértenek abban ,hogy még egy hülye

már bocs

2015. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyiknek talán

Lehet beszéltek rólad, hogy pl hogyan ásítasz, meg ilyesmik (ha szerelmes a lány, ilyen hülyeségekről beszél a haverjaival) , és lehet pont valami olyat csináltál, mire amolyan: -Na, látod, megmondtam, tényleg, ugye?

-Hűű, jaa

Ennyi kb szerintem

pozitív

2015. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: Erre már én is gondoltam :o Nem hiába járok kevlár mellényben.

#2: Elég sokminden vagyok, de hülye az nem :D Mondjuk a kérdés, igen...

#3: Különösebb dolgot nem szoktam csinálni, ami másnak is feltűnne..de többször is előfordult már.

2015. ápr. 12. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Emlekszel arra, amikor infran kellett valamit egyik mobilrol a masikra atkuldeni?

na, vannakmlanyok akik hasonloan tudnak infot cserelni... egymas szemebe neznek egy csomo ideig, aztan felkacagnsk, bologatnak, ilyesmi.... durva:D

2015. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyiknek biztos.
2015. ápr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!