Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, most már eséllyel...

Szerintetek, most már eséllyel szerezhetek barátnőt magamnak? (bővebben)

Figyelt kérdés
Kb. egy éve mikor mértem magam, akkor 92-t mutatott a mérleg (180cm magasság). Ez jól látható volt a magánéletemben, mert kutyának se kellettem. S szabadidőmben elkezdtem fogyókúrázni, futni és úszni. Most van egy éve, hogy elkezdtem s sikerült 29 kilót leadni, tehát most 64 vagyok. Mivel csak olyan életet éltem eddig, hogy fogyjak s ne izmot növeljek, mert hát ha a zsírréteg fent van addig nem látszik, előtte fogyni kell, így nem vagyok izmos, csak átlag alkatú. Nem tudom érdemes e barátnőt keressek e így, vagy áldozzak még egy évet, hogy picit izmos külsőm legyen. Mert ebben a világban ez kell a lányoknak, és nem vagyok kíváncsi az álszentségre, mert nem a parlamentben vagyunk hogy hazudozzunk, hogy jaj a külső nem fontos. Nem a fenét. :D

2015. ápr. 18. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg ;)

Én fiúként büszke vagyok rád ;)

2015. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem elég nehezen szerzel barátnőt, amíg nem tudsz 92-ből 29-et kivonni.
2015. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ne egy nőért akarj jó testalkatot hanem saját magadért. Amúgy nem tudom mi a terved? Mert, hogy az ember folyamatosan változik.

Majd akkor most kondizni fogsz és akkor fél év múlva lerántod a leplet magadról és kilépsz a világba?

2015. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

Az a baj,hogy átlagos alkattal egyáltalán nem vesznek észre a nők.Sőt teljesen levegőnek néznek.

Szóval ahhoz,ha akarsz is valamit,gyúrd ki magad,ha tudod persze.Nekem sajnos genetikai adottságom miatt nem lehet,de ha tudod tedd meg.Úgy legalább felfigyelnek majd rád,ami már lehet egy jó kiindulópont.

2015. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne rossz ha elkezdenél izmosítani,de eközben simán ismerkedhetsz :) mert ha valakinek tényleg szimpatikus vagy az elfogad úgy ahogy vagy :)
2015. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen az arcod. Ha jóképű vagy, már most is lehet nőd. Ha átlagos, ki kell gyúrnod magad hozzá. Ha csúnya, akkor pedig reménytelen.
2015. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

5-ös.

Amit írsz olyan nem létezik.A nők manapság csakis a külsőt nézik,ha az megvan utána nézik csak a többit.Tehát ezt az elfogadós kamu dumát hagyjuk már...

2015. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

2

Gratulálok, biztosan te egy hibátlan minta lény vagy és soha a büdös életben nem hibázol. :D Kívánom minden embernek hogy ha lehet amx csak ekkorát hibázzon, hogy eltéveszt egy számot. :D De lényegében a pontos súlyt nem tudom, mert régi mérleg, szóval az a tévedés nem is annyira hibás.


Akkor egyenlőre még nem foglalkozom ezzel a barátnő kereséssel, hiszen nem vagyok jó képű, de rossz sem s ezt nem egóból mondom, csak annyi a baj, hogy gyerekarcú vagyok. Szóval akkor folytatom az edzést de mellette izmot is kell növeljek. Azért köszi a segítséget. :D

2015. ápr. 18. 11:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Na :D Figyi nem vagyok álszent, sőt... ha találkoztál már őszinte nővel, akkor tudod, hogy milyen amikor szókimondóak vagyunk.


Először is gratulálok ahhoz, hogy ennyit fogytál, hogy ennyi munkát belefektettél a dolgokba. Barátnőt igenis kezdhetsz keresni, mert sok nőnek bejön a pici poci, meg az átlag testalkat. Nekem az egyik exem 27 éves és igen van úszógumija kicsit teltebb mégis imádtam a testét, pedig világ életemben a vékonyakra buktam. Azokra a sima nem izmos, alapvetően vékony emberekre. Sőt.. az exemnek minden lány azt mondta hogy a hasát hagyja meg, mert azt szeretik nagyon, (én is) a többire pedig gyúrhat.


Tehát egy átlag testalkatos férfi már nyugodtan kereshet barátnőt. Hajrá! És igen gyúrj csak tovább nyugodtan, formálj magadból isteni pasit, bár nekem sose tetszett az a szarrá edzett alkat, akkor inkább már szálkás :D


19/L

2015. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
182 cm és 64 kg vagyok alapból és nincs sikerem a nőknél...
2015. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!