Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, most már eséllyel...

Szerintetek, most már eséllyel szerezhetek barátnőt magamnak? (bővebben)

Figyelt kérdés
Kb. egy éve mikor mértem magam, akkor 92-t mutatott a mérleg (180cm magasság). Ez jól látható volt a magánéletemben, mert kutyának se kellettem. S szabadidőmben elkezdtem fogyókúrázni, futni és úszni. Most van egy éve, hogy elkezdtem s sikerült 29 kilót leadni, tehát most 64 vagyok. Mivel csak olyan életet éltem eddig, hogy fogyjak s ne izmot növeljek, mert hát ha a zsírréteg fent van addig nem látszik, előtte fogyni kell, így nem vagyok izmos, csak átlag alkatú. Nem tudom érdemes e barátnőt keressek e így, vagy áldozzak még egy évet, hogy picit izmos külsőm legyen. Mert ebben a világban ez kell a lányoknak, és nem vagyok kíváncsi az álszentségre, mert nem a parlamentben vagyunk hogy hazudozzunk, hogy jaj a külső nem fontos. Nem a fenét. :D

2015. ápr. 18. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok a fogyáshoz!

De annyit tudnod kell, hogy az átlag férfi testmagasság pont a 180 cm, amihez az áltag testsúly a 75 kg. Szerintem a maradék 10 kiló leadása helyett mondjuk elkezdhettél volna gyúrni, bár tény, hogy bizonyos testzsírszázalék alatt kell lenni ahhoz, hogy az izmok látszódjanak.


ÉS: Fontos a külső persze. Legyél igényes, adj magadra. De a belső sokkal fontosabb. Persze vannak lányok (meg fiúk is), akiknek a külső fontosabb, de enyhe szavakkal mondva azok fordítva vannak bekötve....Szóval azokkal nem kell foglalkozni :)

2015. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem fogsz semmit sem érni a külsőddel ha azt sem tudod,hogy beszélj,viselkedj,egy lánnyal.Én pl sose voltam izmos,voltam régebben husisabb,vagyis 75kg/170cm gondolhatod,mégis mindig volt valakim,mert jó volt a dumám,és a belsőm is jó volt,és nem átlagos lányokkal jártam,szebbnél szebbekkel.Szóval szép és jó,hogy változtatni akarsz,de tudnod kell a lányokkal bánni..Vagy legyél gazdag és hidd el,lesz nőd,csak ne felejts el ferrarival menni a talira :DD
2015. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tudok velük bánni. :) Nem egy lány szeretett volna már össze jönni vele, de visszautasítottam. Nem mertem volna lefeküdni velük, vagy strandra menni, vagy itthon együtt fördeni, mert szégyeltem volna magam, és ez szinte a ami napig fent áll.
2015. ápr. 18. 13:14
 14/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

szerintem amúgy a 64 kg az kevés egy magasabb fiúnak..

2015. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nemtom ,de szerintem a 64 kg a 180 centihez kevés. ... :P

BMI szerint ez még a normál tartomány, de a fene se tudja, én is 179-180cm vagyok és 81-82 kg, és nincs igazán "pocak".. szóval kin mi a sok...


A fogyás helyett én meg mindig a sportot helyezem előtérbe. (Értsd. ilyen-olyan fogyókúra helyett.)

2015. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Pedig hiába gürcöl az ember felüléssel, hasizomgyakorlatokkal, ha ott a hájréteg. csinálhatsz te 1000 felülést egy nap, az fele anynit se ér, mint 5 hossz úszás, és napi 5-6 kilóméter alapos futás. Nem szabad összekeverni az izomépítést a fogyással. Persze lehet fogyni izomépítés alatt is, de azt inkább szálkásításnak nevezik és töredéke a fogyás az előbbiekhez képest. :D
2015. ápr. 18. 13:46
 17/17 anonim ***** válasza:

gratula! kiralyul csinalod. haladj a celod fele es ne hallgass senkire aki visszahuz!

kozben persze ismerkedhetsz lanyokkal is, nem zarja ki egymast a ket dolog.

2015. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!