Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi ideig tart míg "begyógy...

Mennyi ideig tart míg "begyógyul" szüztelenítés után?

Figyelt kérdés

Kb 6 órája vettem el a barátnőm szüzességét és még mindig fáj neki, mert vérzett is. (relatív csak alig)


Arra lennék kíváncsi, hogy hány nap múlva lehet már (biztosan) fájdalom mentesen csinálni?


2011. márc. 26. 19:31
 1/10 Moszuke ***** válasza:
23%

tök tudatlanul és tapasztalat nélkül 2-3 hétre tippelnék. hiszen még is csak vmi féle seb lenne méghozzá nedves, meleg környezetben ahol lassabban gyógyul az ilyesmi..


23/f

de majd vki kijavít..

2011. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak első nap véreztem. Utána még kb 2-3 együttlét mintha kicsit fájt volna és furcsa volt. Kellett 5-6 alkalom, amire elkezdtem élvezni :)
2011. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nem a seb fáj igazán hanem a hüvely tágulása. Most húzódik vissza ezért görcsölhet. Még 2-3 alkalom és be lesz járatva.

Durván hangzik, de ez van.

Tehát nem a sebnek kell begyógyulnia hanem annak a sosem használt kötött izomzatnak kell egy kicsit fellazulnia.

2011. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Amúgy én már rég nem vagyok szűz, csak hát ez most így alakult.


meg azért elég nagy(20) és vastag, akár számolhatok akár 10-el is :/


21F

2011. márc. 26. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok

A 10 az eléggé túlzás. Párom is elég szép méretekkel van megáldva, de a 4. alkalommal már nem fájt.

Csak fontos, hogy most a további alkalmakhoz is úgy állj hozzá, mintha neki az első lenne, mert fokozatosan csökken a fájdalom, nem egyik napról a másikra.

21/L

2011. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, Köszi :)
2011. márc. 26. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre nem is sikerült elvenni a szüzességem, mert kértem hogy hagyja mert nagyon fáj... félig meddig sikerült, másodszorra sikerült teljesen. Aztán még 2-3 aktus kissé fájt, vagyis nem volt jó. Utána semlegesnek éreztem pár szeretkezést, aztán már egyre jobb lett. Sajnos a lányoknak még meg is kell tanulniuk hogy egyáltalán hogyan élvezzék a dolgot.Légy vele finom, de határozott, ugyanakkor rendkívül figyelmes. Aztán majd ő kezd rád "nyomulni" mint én is tettem. :)
2011. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsi is vagyok meg szűk is, meg első is volt, és a pasimnak 19cm volt és vastag is, és nekem is az első 4 fájt. És kb az összes barátnőm azt mondta, h az első 4 fájt... :D Szóval szerintem nektek sem kell majd 10.. :)

19/N

2011. márc. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyéntől függ. Ezt nem lehet napokban megmondani. Lehet, hogy első alkalommal tágult már annyit hogy ha másnap csináljátok már nem fáj. De ha vár egy félévet és aztán szexel még lehet, hogy jobban fáj. Az izmok tágulnak és összehúzódnak. Próbálkozzatok lassan és óvatosan. Izgasd sokáig a barátnődet, hogy nagyon nedves legyen és először csak az ujjaddal próbálkozz, ha azt mondja nem fáj és érzed hogy tágult egy picit az izgalomtól, akkor hatolj bele ismét. Nagyon figyelj rá, segíts neki, hogy sokkal jobb élményben legyen része mint, amilyen az a fájdalmas első volt.
2011. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is paráztam,hogy fájni fog,inkább csak kellemetlen volt,nem is véreztem.furcsa de nekem nem fájt már a 2.sem :) sztem egyénfüggő,csak szépen lassan belejöttök,legyél türelmes!:) 20/L
2011. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!