Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűztelenítés hivatásossal....

Szűztelenítés hivatásossal. Miért elítelendő ez egyesek szerint?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy azzal a legjobb, akit szeretsz, de sajnos ilyen lehetőség még nem adatott nekem. Viszont jó lenne megszabadulni a szüzességtől, hogy egy problémát kipipálhassak. Jobb lesz majd azt mondani egy randin, ha szóba kerül, "igen voltam már nővel egy éjszakás kaland volt", mint azt mondani, "hát még nem csináltam".
2010. máj. 20. 10:16
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
75%
és akkor mi van ha a randin azt mondod, hogy voltál már nővel, közben pedig nem? hogyan ellenőrzi a partnered? nem kell ehhez hivatásos
2010. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Azért, mert ha már voltam nővel, akkor tényleg voltam és legalább némi tapasztalatom is lesz és nem valószínű, hogy feltűnik bármi is.
2010. máj. 20. 10:21
 3/52 anonim ***** válasza:
87%
hát én meg nő vagyok és pl nem venném jó néven,ha a pasim azt mondaná,hogy :"igen voltam már nővel egy éjszakás kaland volt"-sajnálom,nem tehetek róla,de kb 2 dolog villanna be az agyamba:hogy ez is egy bunkó,vagy az,hogy ez se kellett egy nőnek se,csak 1 éjszakára.Viszont a másik dolog izgalmasnak hangzik,a lányokat nem zavarja ha egy pasi szűz.
2010. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
ja,attól meg nem lesz semmilyen tapasztalatod,hogy egyszer lefekszel egy nővel.ahhoz idő kell.
2010. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség nem egy "probléma".

Egyébként meg ha elmész és egyszer kúrsz, utána egész életedben sohatöbbet, akkor jólesz?

Akkor már nem leszel szűz és hú?

2010. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

2. kommentelőnek: De igenis zavarja a lányokat, nem szívesen kezdenek szüzekkel, mert a tapasztaltabb jobb, és ez érthető az ő szemszögükből.


3. De annyi lesz, hogy betaláljak.

2010. máj. 20. 10:25
 7/52 A kérdező kommentje:
10.24. Miből gondolod, hogy "utána soha többet"?
2010. máj. 20. 10:26
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
jó,hát akkor maradj a te felfogásodnál.Nem tudom,ha nem volt még barátnőd,akkor miből gondolod,hogy a lányokat annyira zavarná.Bár én nő létemre biztos rosszul tudom:))hidd el,nagyon sok lánnyal beszélgettünk már erről és a legtöbbnek(többek között nekem is)tetszik a dolog-azért,mert szeretünk elsők lenni és jó az a tudat is,hogy a pasink még nem volt más nőé,csak a miénk.
2010. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Több barátnőm is volt is már, csak nem tartott sokáig egyik kapcsolatom sem.
2010. máj. 20. 10:34
 10/52 anonim válasza:
100%
Én tökre örültem volna ha a páromnak én lettem volna az első(nekem ő volt az első). Szerintem felejtsd el ezt a hivatásos dolgot. Neked jó lenne szerinted? Jó persze elmennél, de azontúl... Jó lenne? Szerintem később, mikor megismerkedsz egy lánnyal,akit szeretsz, megbánnád, hogy egy k vette el a szüzességed. Meg én személy szerint, undorodnék tőle, ha tudnám, h a barátom volt hivatásossal, pláne gumi nélkül.. :S Szerintem várj.. 19/L
2010. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!